Červenec 2014

ABOUT

31. července 2014 v 21:10 | Louis

Zdravím a vítám vás na stránce shadowhills.blog.cz, která je věnovaná textové fantasy RPG. Jsem si vědoma, že již existuje plno podobných rpg stránek, ale většina z nich je neaktivních a já bych to chtěla změnit. Byla bych moc ráda, kdyby se to tu opravdu rozjelo, protože si myslím, že je tohle téma jedno z nejlepších. Budu se snažit, aby byla vaše fantazie neomezená, ale musíte pochopit, že nemůžu povolit cokoliv, byl by tu chaos. Můžete být čímkoliv - upírem, vlkodlakem, andělem, démonem nebo jen obyčejným člověkem, kterého se nadpřirozeno vůbec netýká [a spoustu dalších bytostí], je to pouze na vás jakým směrem bude vaše hra směřovat. Budu moc ráda za různé poznámky a připomínky, co bych tady mohla přidat nebo vylepšit. Varuji: pokud čekáte časté akce, není toto rpg to pravé pro vás. Kvůli neblahým zkušenostem neženu hráče do akcí moc často, většinou se jich stejně nikdo neúčastní na 100%, takže snad chápete, že mě to moc nebaví. Nápadům se však nebráním, tak se s nimi se mnou klidně podělte!


Shadow Hills je malé městečko schované mezi hustými lesy a vysokými kopci ve státě Massachusetts. Počasí je zde většinou deštivé nebo mlhavé, slunce je velmi vzácné. Nejspíš proto nepatří mezi nejvyhledávanější a nejznámější města v USA. Po překročení hranic můžete cítit tíživou atmosféru, která byla způsobena léty a léty praktikovaní černé magie. Nadpřirozeno je do města doslova přitahováno, proto zde můžete každý den narazit na nového cizince.
První obyvatelstvo tvořili lidé ze Salemu a jeho okolí, kteří se na tomto místě usadili v roce 1692 během salemských čarodějnických procesů, kterým se chtěli z pochopitelných důvodů vyhnout. Proslýchá se, že se mezi rodinami zakladatelů skrývaly skutečné čarodějky, ovšem pomluvy zde nestačily na to, aby byl zahájen hon. Nikdo nechtěl problémy, lidé si zvykli hledět svého. Mohlo to být také působeno tím, že město převážně ovládaly a stále ovládají nadpřirozené bytosti.

Rok 2014 - Počet obyvatel dnes činí 12 120 lidí. Ovšem nemůžete počítat s tím, že jsou všichni opravdu jen lidé. Mohou mezi vámi chodit andělé vedoucí vás správnou cestou, nebo démoni svádějící na scestí. V lese na vás může číhat vlkodlak, v temných uličkách zase upír a čarodějnice zde nejsou jen mýtem.

Rok 2015 - Počet obyvatel dnes činí 12 189 lidí. Město se také rozrostlo o nová místa, jako třeba most [Hart Bridge], bowling, stadion, čínkou čtvrť, nebo kasino, ve kterém se skrývá strip bar. Najdete zde také továrnu, která byla kvůli krachu uzavřena a teď není známá jinak než jako "opuštěná továrna". Můžete zde vidět růst nové domy, ještě neokoukaných rodin.

Rok 2016 - Počet obyvatel dnes činí 12 179 lidí. Město bylo nuceno zavřít pár míst pro nedostatek peněz. Mezi tato málo navštěvovaná místa patři bazén, bowling, muzeum a kino. Policie zde stále funguje [přestože jsem knihu zrušila], někteří policisté napomáhají lovcům, kteří město zbavují zlých tvorů.

Rok 2017 - Počet obyvatel dnes činí 12 161 lidí. Město bylo nuceno zavřít kasíno, kvůli drogovému hnízdečku, které se tam začalo pomalu, ale jistě utvářet.

Rok 2018 - Počet obyvatel dnes činí 12 154 lidí. Mnoho z nich opustilo město kvůli desítkám zmizení a nevyřešených případů. Byl zrušen stadion, který se příliš nevyužíval a naopak otevřen koktejlový bar, jehož vlastníkem je Emily Sanford. Jediný klub ve městě odkoupil a zrekonstruoval Lucifer Morningstar, pyšní se také novým názvem - Lux.

♦♦