REGISTRATION

1. srpna 2014 v 11:40 | Louis

REGISTRACE JE OTEVŘENÁ!

Celou registraci pošlete přes e-mail tohoto blogu! :)

E-mail: shadowhills@seznam.cz

Je důležité si přečíst vše!

Také vám mohu nabídnout již vymyšlené postavy ze zakladatelských rodin, které najdete ZDE.


Jméno a příjmení: Myslím, že je mi celkem jedno jaké jméno použijete, může být klidně ze známých i neznámých knih, filmů apod., pokud vám to tak vyhovuje.

Věk: Mělo by to být něco přiměřeného k vzhledu vaší postavy. Pochybuju, že by někdy mohl existovat démon nebo upír tisíc let starý se vzhledem emo kluka. Prokažte jim trochu úcty.

Rasa: Je důležité, aby sis přečetl/a aspoň základní info o bytosti, kterou budeš hrát!

Národnost: Zde mi napíšte, jestli je vaše postava Američan, Brit atd.

Zaměstnání: Prosím vypisujte aktuální zaměstnání, nechci celé věty vysvětlující, co se chystá dělat v budoucnu, až to nastane [o čemž mě informujete], status vám změním.

Citát: Vymyslete si nebo najděte citát, který vaší postavu jakkoliv vystihuje.

Schopnosti navíc: Množství schopností záleží na dané rase. Byla bych ráda, kdybyste volili, pokud je to možné, jednu aktivní a jednu pasivní [pokud jsou u postav povoleny dvě a více]. Pozor, lidé nadpřirozené schopnosti neovládají a ostatní bytosti mají taky nějaká svá pravidla, tak nezapomenout přečíst!

↓ POŘÁDNĚ SE ROZEPSAT! ↓

Vzhled postavy: I když budou u postav fotografie [možná animace], bylo by fajn kdybyste je aspoň ve zkratce popsali, může se stát, že mají něco navíc [tetování, přívěsky, které jsou pro ně důležité apod.].

Povaha postavy: Rozepište se, rozepiště se. Je tolik povahových rysů. Ty dobré, ale nezapomínejte i na ty špatné.

Historie: Každý má nějakou historii a tak jí musí mít samozřejmě i tvá postava.

↑ POŘÁDNĚ SE ROZEPSAT! ↑

Fotografie/Animace/Videa: Je nutné, abyste poslali alespoň jednu fotografii pro hlavní foto [hlavně ať je vhodná pro úpravu, podívat se můžete na postavy ostatních]. Také je možné vytvořit vám galerii, ve které mohou být i animace. Je možné dát do profilu i video. Pokud je vaše postava vlkodlak nebo se dokáže přeměnit v nějaké zvíře, pošlete i fotku s danou přeměnou, ale není to nutné, [od 1.9.2014 nepřijímám anime a podobně kreslené postavy, od 8.11.2014 nepřijímám emo, scene, anime cosplay a podobné vzhledy]. Prosím, abyste k fotce připsali pravé jméno avatara vaší postavy, děkuju. :)

Nick: Napište mi přezdívku, kterou budete používat na chatu.

Facebook: Pro lepší komunikaci a domlouvání, se můžete přidat do naší facebookové skupiny zde. Není to povinné a přihlásit se musíte vy, já vás přidávat nebudu. :)

Vaše rpg zkušenosti: Prosím, abyste mi k registraci napsali, jak dlouho rpg hrajete, šířit to nebudu, jen se mi to bude hodit při hodnocení vašeho životopisu. Pište to, pokud jste tu noví! Stálí hráči nemusí. :)

Také vám mohu nabídnout již vymyšlené postavy ze zakladatelských rodin, které najdete ZDE.

♦♦
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama