RULES

1. srpna 2014 v 10:27 | Louis

PRAVIDLA HRY:

STYLIZACE TEXTU:

Tento návod je hlavně pro začátečníky! Je několik způsobů, jak psát příspěvky, je jen na vás, jak se vám píše nejlépe, spoluhráč se v tom však musí vyznat. Pište příspěvky v první nebo třetí osobě. Tady vám předkládám pár možných variant.

1. Mezi hvězdičky napíšete, co vaše postava dělá. Přímá řeč je bez ohraničení. Kurzívou vyznačíte, co si vaše postava myslí.
1. osoba - *Znovu pohlédnu na Ethana.* Začíná opravdu hodně pršet. *Poznamenám. Toho si ovšem jistě Ethan všiml, ty hloupá.*
3. osoba - *Znovu pohlédne na Ethana.* Začíná opravdu hodně pršet. *Poznamená. Toho si ovšem jistě Ethan všiml, ty hloupá.*

2. Bez ohraničení, co vaše postava dělá. Do uvozovek dáte přímou řeč. Kurzívou vyznačíte, co si vaše postava myslí.
1. osoba - Znovu pohlédnu na Ethana. "Začíná opravdu hodně pršet." Poznamenám. Toho si ovšem jistě Ethan všiml, ty hloupá.
3. osoba - Znovu pohlédne na Ethana. "Začíná opravdu hodně pršet." Poznamená. Toho si ovšem jistě Ethan všiml, ty hloupá.

3. Do závorek, co vaše postava dělá. Přímá řeč bez ohraničení nebo do uvozovek. Kurzívou vyznačíte, co si vaše postava myslí.
1. osoba - (Znovu pohlédnu na Ethana.) Začíná opravdu hodně pršet. (Poznamenám. Toho si ovšem jistě Ethan všiml, ty hloupá.)
3. osoba - (Znovu pohlédne na Ethana.) "Začíná opravdu hodně pršet." (Poznamená. Toho si ovšem jistě Ethan všiml, ty hloupá.)

OSTATNÍ:

Hraj pouze za svou postavu.
Nesmíš zabít postavu spoluhráče, pokud to nemáš od dané osoby povolené.
Nedělejme ze svých postav neporazitelné jedince, každý má nějakou slabinu.
Nesmíš se objevovat na více místech najednou, nejdřív z toho místa musíš odejít [neplatí pro ty, kteří zde hrají dlouho a mají to ode mě povolené, takže je nenahánějte s vidlemi, pokud budete chtít vědět, jak je to možné, pište na mail].
Rozehranou hru můžete dohrát další den, nebo týden, je mi to jedno.
Nepřehánějte to s vulgarismy, nikdo na to není zvědavý.
Erotické hry jsou zde povolené, avšak kroťte se, nechci vidět nechutnosti.
Pokud uspořádám akci a vy slíbíte, že se dostavíte, byla bych ráda, kdybyste slib dodrželi. Jestliže nebudete mít čas, dáte mi vědět. Můžeme domluvit jiný termín.
Post musí mít nejméně patnáct řádků, jinak ta hra vypadá naprosto směšně a jsou tím myšleny i ty ukončovací.
Prosím, abyste své hry ukončovali a nenechávali své spoluhráče čekat, aniž byste jim dali vědět, že už nechcete hrát, myslím, že je to slušnost, pokud něco takového ještě uvidím a nebudu informovaná o vaší domluvě, budete dostávat takzvané bany, nebudete moct hrát přibližně dva měsíce, je pak vaše věc, jestli se vrátite nebo ne, mně je to jedno. Kdo bude hrát i přes zákaz, toho prostě smažu a zablokuju. [platí od 20.5.2017]

PRAVIDLA CHATU:

Nespamujte.
Nevyvolávejte zbytečné hádky.
Jakmile mě začnete štvát, místnosti se uzamknou.

[JISTĚ TOHO ČASEM VYMYSLÍM JEŠTĚ VÍC, TAKŽE BUDE FAJN, KDYŽ SI OBČAS PŘIJDETE OSVĚŽIT PAMĚT.]

♦♦
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama