Září 2014

SHIT HAPPENS

29. září 2014 v 8:04 | Louis |  News
Ve městě se opravdu rozšiříla andělská horečka. Všude samý anděl. Ne, že by to bylo špatné, ale ráda bych vás vyzvala k tvoření například také vlkodlaků. Už jen proto, aby si mohl Derek Blake [Henrik] vytvořit svou vysněnou smečku. Pokud byste měli zájem, myslím, že stačí jen dojít na chat, domluvit se a hrát, ale to už je hlavně na vás a Henrikovi. Taky se můžete ozvat do komentářů pod článkem. Nebudu vás do toho tlačit věčně. Ovšem bylo by fajn, kdybyste nehráli jen v těch svých andělských skupinkách, protože toto rpg není jen o nich. Sleduju vás a ano, tvářím se u toho úchylně.


Další otázkou bylo, jestli se budou rozdávat schopnosti navíc, když se budete ve hře hodně snažit. Ráda bych to uskutečnila, ale bojím se, že se z vás pak stanou nepřemožitelní superhrdinové. Spíš bych tedy rozdala schopnosti těm, kdo by byl třeba ochotný přihlásit se sem jako vypravěč. Vím, že ve vyprávění se asi moc lidí nevyžívá, já osobně tedy ne, a proto bych se chtěla zeptat vás, jestli by neměl někdo zájem o tento post a tak trochu spestřit hru jiným hráčům. Kdyby se někdo přihlásil, okamžitě bych dala vědět o tom, že tu existuje vypravěč a nějaká ta pravidla, abyste toho dotyčného při hře neignorovali, když už by se snažil. Kdo má zájem, ať se mi ozve na mail.


A další věc byla žádost o nějakou akci. Chtěla jsem se zeptat v jakém stylu byste si to představovali. Jestli myslíte nějaký boj nebo jste tím mysleli společenskou akci? Možná je to blbá otázka, ale vážně si nejsem jistá.

A tady prozatím taková malá akcička, jelikože se tu rozmohli andělé a démoni, je nejspíš určená hlavně pro ně, to ale neznamená, že to neovlivňuje i ostatní tvory:

Už pár měsíců se po zemi prochází Azazel, jeden z hlavních démonů snažících se o apokalypsu, které dosáhne jedině vypuštěním všech démonů z pekla. Veškeré své prostředky shromáždí 30.9. a v Bobby Mackey's baru se na pár vteřin otevře pekelná brána. Bohužel pro Azazela, nevyjde jeho plán úplně podle představ. Z pekla sice unikne mnoho démonů, ale ne všichni. I přesto jsou schopni napáchat hodně škod. Někteří se rozletí do různých koutů světa, jiní však zůstanou v Shadow Hills. Nikdo je neřídí, nikdo je neovládá. Jsou jako neřízené střely. Posednou kohokoliv na potkání, když nebudete na pozoru, můžete to být právě i vy. Pomohou vám pak vaší přátelé? Také se můžeme ptát, jak vy pomůžete svým přátelům nebo městu?

Omlouvám se, pokud už bylo podobné téma na jiném rpg, ale jak jste si jistě všimli, nechávám se inspirovat seriály, které znám a tak je pravděpodobné, že se najde podobnost, ale doufám, že to pro vás nebude moc velký problém. Můžete to brát jako další šanci zahrát to lépe. :)

♦♦

DECISION

15. září 2014 v 11:14 | Louis |  News

Zdravím všechny hráče. Doufám, že se všichni bavíte. Pokud ne, nechci o tom vědět. Dobře..tak chci, ale jen abych věděla, co by se vám tu ještě hodilo, ale ne jen o tom je dnešní článek. Před čtrnácti dny začala kontrola postav a bohužel se objevili i neaktivní hráči. Ti budou smazání, jak jsem slíbila, ale pokud byste se probrali a chtěli své postavy zpátky, budou uložené ve smazaných, takže se nemusíte bát, že o ně přijdete navždy. A tady jsou jména neaktivních:

Allison Raven Lerroy
Nia Bonn Morenn
Melissa Alvarado
Diamantas Beckendorf
Gemma Kathleen Norton
Kara Devens

Jak tak koukám, tím se také uvolňují místa pro archanděly, takže pokud máte zájem. To jen tak mimo.
Taky jsem se chtěla zeptat, jestli jste už ready poskládat dohromady nějaké klany nebo smečky? Mohlo by se pro ně vytvořit speciální místo a tak byste se tam mohli libovolně scházet, a tak by tam třeba hrálo společně více hráčů. Víc byste se poznali i s jinými postavami, aby měl třeba šanci si zahrát každý. Ale to je jen na vás, pokud tyhle vylepšení nepotřebujete, nemusí tu být. :)

Louis.

♦♦

INSPECTION

1. září 2014 v 11:38 | Louis |  News

Máme tu zaří, které snad bude, co se počasí týče lepší, než srpen. Někteří z vás museli vstávat do školy, možná se tu najdou takoví, kterým to starost nedělá, protože nastupují později nebo už chodí do práce. Whatever. Opožděně, ale přece, přeji studentům hezký start do nového školního roku a pracujícím, aby ten den rychle utekl a vy mohli být zase s námi.
Teď přejdu k tomu, proč tu vůbec píšu. Rozhodla jsem se po měsíci udělat kontrolu postav. Nejsem naivní a vím, že zde nehrají všichni, kteří jsou zaregistrovaní a nevidím důvod tu jejich postavy držet a tvářit se, že je nás tu hrozně moc. Možná je to i moje chyba, ale na stránkách se snažím stále pracovat a vím, že je ještě, co zlepšovat, proto čekám i na vaše připomínky, co by se vám tu líbilo nebo naopak, co se vám tu nelíbí. Pokusím se vyhovět. Nezapomeňte si také prohlédnout menu, je tam menší info o schopnostech vaších postav.
K tomu, abych vaší postavu nevymazala z webu, stačí napsat její jméno. Kontrola bude probíhat asi do 14. září.

Louis.
♦♦