Říjen 2014

IMMORTALS

23. října 2014 v 23:20 | Louis • DeucalionVelmi nebezpečná rasa bezcitných lidí. Jde o druh bystostí, které zemřely, ale uzavřely dohodu se Smrtí - Když jim dá druhý život a velkou moc, oni jí musí na oplátku posílat každý den jednu duši. Kdyby duši neposlali, definitivně by zemřeli. Jsou také známí jako poslové smrti, což je celkem vystihuje, kam přijdou mají po boku smrt, strach, hrůzu, žal a vůbec je to netrápí. Může se jimi stát každá rasa, přičemž ale ztrácí své původní schopnosti. Immortals na světě neexistuje příliš, je to početně omezená rasa. Většina z nich se drží v pozadí a zabíjí nenápadně. Snaží se dál žít svým starým životem, ale někteří z nich si zabíjení oblíbí natolik, že jsou schopní rozpoutat válku a právě Immortals určovali chod dějin.


SCHOPNOSTI:

• Přirozené schopnosti immortals: Braní a navrácení života [ovšem nemohou oživit příliš poškozená těla], vycítí smrt, teleportace, nesmrtelnost, vidí duše mrtvých, vytrhávání duší z těl.

NEMAJÍ SCHOPNOSTI NAVÍC!

SLABOSTI:

Umírají pokud Smrti nepošlou každý den alespoň jednu duši, další slabostí jsou andělé, jelikož jsou z podobné sféry a tudiž ví, jak na ně.

Máte ještě jiný nápad? Dejte mi vědět!

♦♦

HALLOWEEN COSTUMES

14. října 2014 v 15:40 News
Dávám vám sem kostýmy, které mi už pár z vás poslalo, a které budou mít vaše postavy na Halloweenské party, o které jsem se zmiňovala zde!

VERONIQUE ABIGAIL O'BRIEN


♦♦

LET'S PARTY!

13. října 2014 v 17:19 | Louis |  News
Žádali jste o nějakou společenskou akci a tak jsem se rozhodla, že vám samozřejmě vyhovím, protože mě samotné se tyhle akcičky líbí, jen doufám, že se opravdu někdo zúčastní a nepíšu to tu jen tak do větru. Dala jsem si na tom celkem záležet, tak mě nezklamte. Že jde o citové vydírání? Ano, to jde.
A teď k té party. Jde o halloweenskou party, což je asi logické, když tu máme říjen. Napadlo mě, že by mohla trvat od 13. října do 31. října, to abyste mohli hrát kdykoliv se vám to hodí. Říkala jsem si, že když to udělám jen v jeden den, stane se to, že nebudete moct zrovna dorazit a tak by to bylo k ničemu. Navíc se hra může protáhnout přes několik dní. Prostě na to jeden den nestačí. Aspoň podle mě. Zbytek je na vás.

Knihu pro tuto hru najdete v menu.

A ještě poslední dodatek: vypravěč by neměl zapomenout, že se ve měste stále pohybují démoni, kteří byli vypuštění z pekla. Jsou podřadní, nic všemocného, přesto mohou být nebezpeční.Party se koná v shadow hillském muzeu, které bývá většinou zavřené, protože je malá návštěvnost. Otvírá se jen pro školní exkurze anebo právě při městkých akcích, pokud se jeho atmosféra hodí k tématu. Tentokrát se hodí dokonale.