Říjen 2014

IMMORTALS

23. října 2014 v 23:20 | Louis • DeucalionVelmi nebezpečná rasa bezcitných lidí. Jde o druh bystostí, které zemřely, ale uzavřely dohodu se Smrtí - Když jim dá druhý život a velkou moc, oni jí musí na oplátku posílat každý den jednu duši. Kdyby duši neposlali, definitivně by zemřeli. Jsou také známí jako poslové smrti, což je celkem vystihuje, kam přijdou mají po boku smrt, strach, hrůzu, žal a vůbec je to netrápí. Může se jimi stát každá rasa, přičemž ale ztrácí své původní schopnosti. Immortals na světě neexistuje příliš, je to početně omezená rasa. Většina z nich se drží v pozadí a zabíjí nenápadně. Snaží se dál žít svým starým životem, ale někteří z nich si zabíjení oblíbí natolik, že jsou schopní rozpoutat válku a právě Immortals určovali chod dějin.


SCHOPNOSTI:

• Přirozené schopnosti immortals: Braní a navrácení života [ovšem nemohou oživit příliš poškozená těla], vycítí smrt, teleportace, nesmrtelnost, vidí duše mrtvých, vytrhávání duší z těl.

NEMAJÍ SCHOPNOSTI NAVÍC!

SLABOSTI:

Umírají pokud Smrti nepošlou každý den alespoň jednu duši, další slabostí jsou andělé, jelikož jsou z podobné sféry a tudiž ví, jak na ně.

Máte ještě jiný nápad? Dejte mi vědět!

♦♦

HALLOWEEN COSTUMES

14. října 2014 v 15:40 News
Dávám vám sem kostýmy, které mi už pár z vás poslalo, a které budou mít vaše postavy na Halloweenské party, o které jsem se zmiňovala zde!

VERONIQUE ABIGAIL O'BRIEN


♦♦

LET'S PARTY!

13. října 2014 v 17:19 | Louis |  News
Žádali jste o nějakou společenskou akci a tak jsem se rozhodla, že vám samozřejmě vyhovím, protože mě samotné se tyhle akcičky líbí, jen doufám, že se opravdu někdo zúčastní a nepíšu to tu jen tak do větru. Dala jsem si na tom celkem záležet, tak mě nezklamte. Že jde o citové vydírání? Ano, to jde.
A teď k té party. Jde o halloweenskou party, což je asi logické, když tu máme říjen. Napadlo mě, že by mohla trvat od 13. října do 31. října, to abyste mohli hrát kdykoliv se vám to hodí. Říkala jsem si, že když to udělám jen v jeden den, stane se to, že nebudete moct zrovna dorazit a tak by to bylo k ničemu. Navíc se hra může protáhnout přes několik dní. Prostě na to jeden den nestačí. Aspoň podle mě. Zbytek je na vás.

Knihu pro tuto hru najdete v menu.

A ještě poslední dodatek: vypravěč by neměl zapomenout, že se ve měste stále pohybují démoni, kteří byli vypuštění z pekla. Jsou podřadní, nic všemocného, přesto mohou být nebezpeční.Party se koná v shadow hillském muzeu, které bývá většinou zavřené, protože je malá návštěvnost. Otvírá se jen pro školní exkurze anebo právě při městkých akcích, pokud se jeho atmosféra hodí k tématu. Tentokrát se hodí dokonale.
HELLHOUNDS

5. října 2014 v 0:51 | Louis • Kris


Hellhound nebo-li pekelný pes je sluhou Podvětí, chránící tajemství nadpřirozena. Stráží vchod do Helheimu, říše mrtvých, a loví ty, kterým se podaří z temnot uniknout. Duše hellhounda vzniká výjimečně, ojediněle párkrát za několik set tisíc let. Pekelný duch neumírá, přetrvává a duše je téměř nesmrtelná, jelikož duše střídá lidská těla. Lidská podoba sice ubírá na síle, ale splynout se světem je pro jejich poslaní naprosto nezbytné.

V démonské podobě vypadá jako děsivý přízrak, jehož obyčejné oko sotva zahlédne, než se rozplyne jako stín v temnotě. Psovitá bestie běhající po čtyřech s rozzuřeným pohledem, jenž zničí vše, co stojí v cestě. Čtvrt tuny silného svalstva, co z auta udělá plechovku od piva. Proměnou se uvolní zvířecí instinkty a potlačí emoce, které cítí jako člověk. Stávají se silnější. Přitahuje je síla temnoty a dokáží vycítit nadpřirozeno. Vypadají jako obří psi nakažení vzteklinou, sliny se jim linou od tlamy a výhružně vrčí. Cení nebezpečně ostré tesáky, jimiž by mohli drtit kosti. Pekelná stvoření s obříma rudýma očima odrážející plameny samotného podsvětí... Bělma očí mívají plná krvavých žilek, jenž slibují bolest a utrpení. Kůži mají tvrdou a srst huňatou, jako kdyby byla protkaná černou tmou silně zapáchájící sírou. Všude, kam se pohnou je cítit kouř a spálenina. Pekelní psi čerpají sílu ze své démonické podstaty a podléhají pekelnému ohni v krvi.

Ačkoliv slouží pekelní psi podsvětí, nevybírají si strany. Jsou neutrální a nikoho nesoudí. Hellhound je smyslem rovnováhy, tisíce let chrání koloběh přírody a tvoří hranici mezi dvěma světy. Stráží nadpřirozeno před smrtelníky, hlídá bránu podsvětí a svět před démony, co unikli z druhé strany. Pekelný pes je bytost bloudící napříč desetiletími. Dočasná lidská těla shoří na konci cyklu a znovu se zrodí z popela o několik let později. Duše přežívá v těle hostitele. Sami si vybírají k jaké duši přilnou a spojí se v jedno. Od té doby společně cítí i sdílí všechno.. tělo, mysl i vzpomínky. Vše, co člověk zažil, než si po smrti vzal lidské tělo.


SCHOPNOSTI:

• Přirozené schopnosti pekelných psů: velká síla, zostřené smysly, regenerace, pyrokineze, intuice, teleportace skrze stíny

• Schopnosti navíc [můžete si vybrat pouze tři]:
Vytváření halucinací - mohou člověka přinutit vidět existující věci, nebo upravit děj události
Thermokineze - pomocí schopnosti může ovládat tělesnou teplotu, nebo teplotu v místnosti, také dokáže některé předměty zahřát dotekem.
Magnetokineze - jde o ovládání a tvorbu kovů
Telepatie - domlouvání se s člověkem pomocí myšlenek

BOJOVÁ UMĚNÍ:

Mini seznam najdete zde.

ZBRANĚ:

Mini seznam najdete zde.

SLABOSTI:
Šťastná vzpomínka - díky ní se uklidní a dokáže se vrátit do lidské podoby.
Past z jasanu horského - nedokáže překročit popel z této rostliny.
Stříbrna kulka - ta se v mozku roztaví a zamezí tak znovuzrození.
Kouzlo - jenž by ho uvrhlo do zapomnění, kde uvízne v prázdnotě. Pak už se nevrátí ani v jiném těle.

Máte ještě jiný nápad? Dejte mi vědět!

♦♦