Listopad 2014

KIDNAPPED.

28. listopadu 2014 v 16:31 | Louis |  News
Wow, sakra vy jste se rozjeli. Mám radost a mám tu pro vás samozřejmě další 'oživení'. Tedy hlavně pro konkrétní postavu. Myslím, že je zbytečné pořád dokola vysvětlovat, co dělat, i když mi bylo řečeno, že to někteří nechápou a já nechápu, co nechápou, tak mi to kdyžtak dolů do komentářů napište. Nechte se prostě unášet dějem, vypravěč vás už povede, kam ho napadne. :)> Okolo roku 1880.
> Neznámý muž vyvolá ve dvou sestrách strach.
> Přeměna v bytost tmy.
> Únos z domova, nesplnitelná touha vrátit se k rodině.

Poznáváš v tom právě svou postavu? Dostav se tedy do "Nemocnice", tam už se o tebe postarají.

♦♦

PARANOID CHILD.

27. listopadu 2014 v 15:46 | Louis |  News
Jsem tu zase s další novinkou. Přhlásil se mi nový vypravěč. Věřím, že spolehlivý a dodrží, co slíbil, když už se do toho namočil sám. Jsem za tu ochotu hrozně ráda, protože mi pomůže s nápadem a tak relizace proběhne snad rychleji.
Pravidla znáte. Dám vám sem pár indicií a vy musíte poznat, jestli je to právě vaše postava. Pokud ano, dostavíte se na určené místo, kam automaticky píšete post a hned potom by se tam měl objevit i vypravěč, který by si měl hlídat aktivitu toho daného hráče.
To co vypravěč vymyslí, musíte respektovat [samozřejmě vám postavu nezabije].
Nikdy se nevyptávejte předem, vše se dozvíte během hry, pokud vám to vypravěč umožní.> V 16. století.
> Dcera krále.
> Dvorní dáma Kateřiny Aragonské.
> Lidská paranoia způsobí vznik netvora.
> Touží se pomstít na komkoliv.

Pokud se poznáváš, tak jsi to právě ty, kdo se dostaví k 'Řece'.

♦♦

YOUR PAST IS HERE.

24. listopadu 2014 v 17:59 | Louis |  News
Slíbila jsem, že se pro vás budu snažit vymýšlet nějaké aktivity, abyste si trochu oživili hru. Neříkám, že to bude extra zábavne, ne vždycky se můžu trefit do vaších představ, ale byla bych ráda, kdybyste to, co vymyslím alespoň respektovali a hned mě někde za rohem nepomlouvali. Jde tedy o individuální děje. Pro každého z vás si nějaký vymyslím, ale nespěchejte na mě, mám taky život. Nikdy se mě na nic neptejte, vše se objasní při hře, takže se prostě nechte překvapit. Stačí, když budete následovat základní instrukce. Další, kdo bude chtít vymyslet individuální děj, ať se mi zapíše pod tento článek do komentářů, zase to nechci vnucovat těm, co se bez "oživení" obejdou. Pokud v indíciích nepoznáte svou postavu nebo se budou shodovat s více postavami, no snad to nějak poznám a dám dopořádku.> Kolem roku 1000 n.l.
> Rozpadající se kmen kvůli lhostejnosti vůdce.
> Kočovné nájezdy.
> Smlouva.
> Vyhnán.

Poznáváš se v tom? Pak to budeš právě ty, kdo se v noci dostaví k jeskyni [respektivě kdykoliv budeš mít čas, stačí mi dát jakkoliv vědět, nebo napsat rovnou do knihy "Jeskyně"]. Máme toho spoustu k probrání.

♦♦

PHOENIXES

18. listopadu 2014 v 0:29Fénixové jsou podle mytologií mnoha národů ptáci, většinou podobní volavkám nebo orlům [v našem světe vypadají jako obyčejní lidé]. Jsou to silná stvoření s léčivými schopnostmi. Umí vycítit, když někdo potřebuje jejich pomoc. Oheň jim nemůže nijak ublížit, ovšem jednou za 500 let shoří [samovznícením] a opět povstanou ze svého popela. Nejspíš, proto se říká, že jsou nesmrtelní, jelikož se jejich osobnosti nemění, jsou pouze silnější a po znovuzrození vypadají víc svěže. Každý, kdo se jim snaží ublížit, si koleduje o zatracení, přesto je jejich krev oblíbenou přísadou do lektvarů.


SCHOPNOSTI:

• Přirozené schopnosti fénixů: pyrokineze, regenerace, léčení, velká síla, přeměna ve zvíře [fénix]

• Schopnosti navíc [můžete si vybrat pouze jednu]:
Empatie - vcítění se do pocitů ostatních bytostí.
Telepatie - domlouvání se s druhým člověkem pomocí myšlenek.
Předpovídání budoucnosti - vize o budoucích událostech.
Atmokineze - můžete si hrát na rosničku, manipulace s počasím.
Thermokineze - pomocí této schopnosti můžete měnit teplotu prostředí, nebo tělesnou teplotu.
Bojová umění - mini seznam najdete zde.

ZBRANĚ:

Mini seznam najdete zde.

SLABOSTI:

Ne, že by omdlévali při sprchování, ale voda umí jejich náturu trochu zklidnit.

Máte ještě jiný nápad? Dejte mi vědět! :)

♦♦

DECISION #2

14. listopadu 2014 v 12:06 | Louis |  News
Máme za sebou další čistku. Bohužel tentokrát neprošlo víc hráčů, než minule, ale s tím už se budu muset psychicky nějak smířit. Doufám, že jich víc časem zase přibude. Jak už jsem říkala předtím, smazané postavy nejsou úplně pryč, jen odpočívají v pokoji mezi smazanými články, ale mohou být obnoveny, pokud se jejich majitelé proberou. A tady je seznam "zesnulých":

Felix Normand
Hege Larsson
Olivia Gallagher
Simone Hjortstrom
Peter Coma
Mia Bale
Isabella Radwes
Maya Estrades
Violet James
Vivianne Ava Whittington
Noctis Lucis Caleum
Rosalie Morrison
Saevel Lucio
Alysha Anima


Na požádání jsem trochu rozšířila město, kdyby vás napadlo ještě nějaké místo, stačí mi to napsat a já se rozhodnu, jestli se to do města hodí. Nová místa jsou: náměstí, řeka, jeskyně + jiná města. Napadlo mě, že by se ty jiná města mohla hodit, když se vaše postavy rozhodnou odcestovat. Můžete si tam tedy vymyslet jakékoliv město vás napadne.

♦♦

Richard Ecclestone || Demon

9. listopadu 2014 v 14:22 | Louis

INSPECTION #2

1. listopadu 2014 v 11:14 News
Máme tu listopad, na který jsem tak netrpělivě čekala, abych si vás zase pěkně zkontrolovala mojí milí zlatí. Vím, že jsou tyhle kontroly otravné a podobně, ale je to nutné, abychom se zbavili neaktivních hráčů a tak uvolnili FC pro jiné. Nemyslím si, že je nutné to protahovat, všichni víte, co máte dělat. Kontrola bude trvat asi týden až dva, rozhodně se netvařte překvapeně, když ji ukončím po 9 dnech, nesmíte zaváhat. Tak směle do toho, stačí napsat jména postav.


Tímto také ukončuji Halloweenskou party, o které jsem přesvědčená, že ani pořádně nezačala. Jsem zklamaná. Chápu, že někteří na tyhle věci nejsou a tak nejdou, ale byli tu takoví, co o podobnou akci žádali a stejně se tam neukázali. Marná snaha. ALE.. nevzdávám to s vámi. Máte snad jinou představu o akcích? Dejte mi to prostě vědět, nemůžu se trefit do představ všech. Taky mě napadlo, že se nakonec ujmu postu vypravěče, abych vám tu pěkně zatopila. Takže až na to bude čas, určitě vás překvapím. Třeba bude téct i krev.


A poslední výkec - vypravěč mi do změn profilu napíše, jakou schopnost by chtěl pro tu svou postavu [jak bylo slíbeno], pokud má víc postav, dovolím zatím schopnost navíc jen u jedné a pak podle snahy. Díky za pochopení.

P.S.: Udělala jsem nový seznam postav, u koho není přezdívka, dá mi vědět pod jakou chodí na chat, abych to tam mohla dopsat.

Louis.