Prosinec 2014

INSPECTION #3

28. prosince 2014 v 23:09 | Louis |  News
Nemá cenu to ještě déle zdržovat, ty dva/tři dny nejspíš nic nezmění. Mám tu pro vás 3. kontrolu, neboli čistku postav. Už to jistě znáte. Stačí mi napsat jméno postavy a její rasu, aby mi to urychlilo hledání, i když si pamatuju většinu vaších postav, jsem prostě perfektní. Prosím, aby se nezapisovali ti, kteří nemají zájem tu hrát a jejich postava je tu tedy zbytečná. Mám přehled o pár jedincích, co dlouho nehráli, takže se budu hodně divit, když se někteří z nich zapíší a možná to s nimi proberu a budu si hrát na přísnou. Vážně nestojím o neaktivní postavy. Čistka bude trvat pouze týden, protože pokud tu nejse schopní přijít aspoň jednou za týden, je to k ničemu. Díky za pochopení.
A teď méně vážně. Vím, že jsem vám nepopřála šťastné a veselé, a tak to napravím aspoň tím, že všem přeju šťastný nový rok, i když je do Silvestra ještě daleko. A moc to nepřehánějte s petardami, můj pes je nemá rád.

♦♦

LONER.

17. prosince 2014 v 19:49 | Louis |  News
Po dlouhé době se zase ozývám. Jelikož já jsem strašná, jsem ráda, že aspoň vy jste aktivní. Vypravěč si pro dalšího z vás vymyslel spestření hry a myslím, že to nebudu víc okecávat, protože moc dobře víte, co dělat [doufám]. :)> Nevlastní matka je ve skutečnosti anděl.
> Osud rodiny její nevlastní matky je podobný osudu její dcery.
> Havárie kamionu.
> Ztráta otce.
> Samotářka.

Pokud se v tom někdo z vás poznává, dostaví se na 'Náměstí'.

♦♦