Leden 2015

RIPPER.

20. ledna 2015 v 14:13 | Louis |  News
Dlouho se to tu neobjevilo a tak zopakuju o co jde. Rozhodla jsem se každému z vás [kdo bude chtít], dělat vypravěče s tím, že vám vymyslím i děj hry, samozřejmě budu vděčná za dobrou spolupráci, aby to nebylo všechno nakonec jen na mně. Pár z vás se přihlásilo, když se to tu objevilo poprvé a tak čerpám hráče ještě z minulé "přihlášky". Pokud se objeví někdo další, kdo by chtěl tuhle individuální hru, stačí se zapsat do komentářů pod tenhle článek. Dále napíšu indicie, které vám napoví, o kterou z vaších postav jde a vy ji pak pošlete na mnou určené místo. Vaše postava se tam objeví dřív, než vypravěč. Chápeme se? Doufám, že ano. Tady to je. A TOHLE SI PROSÍM KAŽDÝ PŘEČTE POVINNĚ!> Covington.
> Bratr se stal členem armády.
> Rozparovač z Monterey
> Jeho přáním bylo stát se doktorem.

Poznáváš se? Pak se tvá postava dostaví do "parku".

♦♦

WE NEED TO TALK.

20. ledna 2015 v 13:57 | Louis |  News
Ozývám se opět po delší době. Vím, že to tu teď trochu stávkuje a moc mě to mrzí, ale není tolik času kolik bych chtěla. To ovšem neznamená, že na vás zapomínám a nevšímám si detailů:

1. - Samozřejmě a opravdu a fakt chápu, že není na hru čas každý den. Jasně, beru. Máte život, úžasné, fandím vám. Na druhou stranu, když už se někam přihlásíte a pošlete postavu, tak nějak se počítá s tím, že na tohle čas máte a budete se tu objevovat alespoň jednou týdně a to NE jen na chatu, protože to tady není jen o povídání si na chatu, lidi sem chodí, protože si chtějí zahrát, to je asi ta největší pointa rpg, ne? Takže pokud sem chodíte jen kvůli povídání, přesuňte se klidně na facebook nebo kamkoliv jinam, protože je sice super si povídat, ale nakonec to můžete kdekoliv jinde. Tím chci tedy říct, že pokud si všimnu, že je nějaký hráč víc jak 14 dní neaktivní v knihách, mažu mu všechny postavy. Jistě, že nemusíte hrát se všemi svými postavami, stačí mi vidět aktivního majitele. Nechci se chovat jako debil, ale pokud tu prostě nechcete hrát, stačí dát vědět, ne že se vypaříte a necháte otevřený děj.

2. - Jeden z nás se rozhodl založit vlastní rpg, což je super a požádal mě o reklamu, takže tady: www.endor-rpg.blueforum.cz. Příště bych ovšem byla radši, kdyby si nechodil na chat jen za účelem udělat reklamu na své rpg. Děkuju.

♦♦

DECISION #3

4. ledna 2015 v 15:25 | Louis |  News
A mám tu pro vás vyhodnocení postav, které jejich majitelé nezapsali. Není jich zrovna málo, což mě mrzí, ale nevadí. Nebudu tady vypisovat postavy, které prostě jen vyřadili ti, co tu stále ještě hrají, jen jim ty postavy byly k ničemu. To hlavně, protože jsem je předtím průběžně tedy mazala a už nevím, kdo všechno to byl. :D
Připomínám, že jsou postavy sice smazané, ale pořád v podstatě uložené, takže pokud je někdo bude chtít zpátky, stačí mi to napsat a já je obnovím. :)

+ DODATEK: Jestli ještě někoho někdy chytnu při spamování chatu, smažu mu postavy. Je to porušení pravidel. Moc toho od vás nechci, tak snad můžete dodržovat aspoň to málo. Nejspíš si neuvědomujete, jak je to otravné a odrazuje to lidi.

A tady už jsou ti, co se nezapsali:

Angel Ayers
Angela Lahey
Castiel Reynard
Xavier Steel
Cornelius Dalton
Aron Westwood
Jonathan Dalton
Andreya Smith
Dorian Rainworth
Katherine Pierce
Kelly Lewis
Shiva Beaufis
Gabriel
Veronique O'Brien

♦♦