Únor 2015

BLAKE FAMILY

19. února 2015 v 16:28 | Louis


Zakládající rodina zastupující vlkodlaky:

První záznamy o rodině Blakeových se objevují právě teprve při založení města, kde se usadili společně s ostatními rodinami. Jejich tajemství bylo před obyčejnými lidmi chráněno velmi dlouho, přesto že si nikdy příliš nerozuměli se zdejšími čarodějkami, nemluvě o upírech. Rodina byla v této době velmi rozrostlá a silná. To se ovšem mělo změnit.


♦♦


Dylan Bishop || Human

19. února 2015 v 14:35 | Louis

PŘIROZENÉ SCHOPNOSTI:

Instinkt


SCHOPNOSTI NAVÍC:

Žádné


VZHLED POSTAVY:

Dylan měří přibližně 180 cm, je sportovní postavy. Obličej je hranatý, pod hustým obočím se schovávají dvě oříškově hnědé oči, ve kterých téměř vždy pohrávají jiskřičky ať již nadšení nebo jako předzvěst nějaké neplechy. Své hnědé vlasy si upravuje tak, jak situace vyžaduje. Nepovažuje se za toho, jenž by přehnaně pečoval o svůj vzhled a zaobíral se každým detailem, přesto si umí zvolit oblečení, tak aby k němu pasovalo. Co se obličeje dále týká, tvoří ho i uší, dlouhý a poměrně široký nos, který jako jediný na svém těle nemá Dylan rád. Nakonec pak plné rty, na kterých téměř vždy pohrává drzý úsměv.


POVAHA POSTAVY:

Jeden den nenechá nikoho sedět s tím, že by energii mohl rozdávat, ale s probuzením do dalšího dne by se dalo vsázet, jestli vstane z postele za čtyři hodiny, nebo dalších dvacet čtyři. Vleze tam, kam nemá, udělá víc, než by se patřilo a bez rozmyslu se po hlavě vrhne do čehokoliv, co mu takovou možnost poskytne. Nevyhýbá se žádné společnosti, ve které je velmi přátelský, čímž si většinou získá všechny okolo. Nemá tedy nouzi o přátele, případně ani slečny. Ve škole se raději věnuje sportu, než učení, ale to neznamená, že by byl hloupý. Znamená to snad jen, že ho nezaujmete rozhovorem o fyzice nebo chemii.


HISTORIE:

Dylan se narodil o dva roky později, než jeho sestra Haily, tedy v roce 1997. Jako malý si chtěl pořád s Hailey hrát, ale ta ho odstrkovala, jelikož ho brala jako někoho, kdo ji okrádá o pozornost rodičů. On to však bral jako ohromnou srandu. Tenhle optimismus mu zůstal dodnes. Nikdy neměl problém se s kýmkoliv spřátelit a tak není divu, že má na střední přátel dost. Po prázdninách se chystá na vysokou školu, tedy rád by, ale zatím neví, jestli ho přijali. Pokud ho nepřijmou, rozhodl se z toho nedělat velkou věc, stejně to v podstatě dělá jen kvůli mámy, která je až moc ambiciózní. Má rád oba své rodiče stejně, a i když je mu líto, že se rozešli, ani jednoho nevinní. Ovšem nejvíc vzhlíží ke svému strýci Aaronovi, se kterým rád traví čas, jelikož se mu zdá zábavný a ne tolik upjatý, jako jeho otec.


GALERIE:♦♦

Hayley Bishop || Human

19. února 2015 v 12:24 | Louis

Gwen McFarland || Human

18. února 2015 v 18:27 | Louis

Aaron Bishop || Human

17. února 2015 v 12:44 | Louis

Jace Bishop || Human

17. února 2015 v 11:55 | Deucalion

BISHOP FAMILY

14. února 2015 v 21:37 | Louis
BISHOP FAMILY

Zakladatelská rodina zastupující lidi:

Stejně jako ostatní zakladatelské rodiny se i Bishopovi odstěhovali na dnešní území města Shadow Hills v roce 1692, aby unikli čarodějnickým procesům, které se začaly obracet především proti obyčejným lidem, kteří se nemohli bránit se stejnou vervou, jako bytosti z temnot. Z tehdy terorizovaného města jim pomohly uniknout čarodějky z rodu Prescottových. O jejich původu neměli Bishopovi ponětí, pro čaroděje a čarodějky není žádný problém skrývat svou pravou tvář. Důvěřovali jim také především z toho důvodů, že patřili mezi dlouholeté přátele.
Na nějaký čas tento rod, pro veřejnost z neznámých důvodů, opustil město, přesto jim zůstaly zakladatelské zásluhy.


♦♦


FOUNDING FAMILIES

13. února 2015 v 23:45 | Louis

Pro vysvětlení, abyste pochopili k čemu tato sekce slouží. Vymyslela jsem pro město společně s pár dalšími hráči zakladatelské rodiny a pochopitelně jejich členy, které si můžete prohlédnout. Když se vám někdo z nich zalíbí, můžete tuto postavu obsadit a hrát za ní. Automaticky ji přehodím mezi "characters". Stačí mi do registrace napsat koho jste si vybrali, nick, který budete používat na chatu a já už se o to postarám [dopsání vzhledu, povahy i historie]. Pokud budete chtít mít i galerii, klidně pošlete nějaké fotky nebo animace. Jestliže budete chtít k dané postavě připsat své nápady, není pro mě problém je tam přidat. Rodina se může dál rozrůstat, takže pokud chcete přidat nějakého nového člena, nemám ani s tímto problém. Kdybyste něco nechápali, ptejte se zde.


♦♦

DECISION #4

9. února 2015 v 18:37 | Louis |  News
Týden uběhl jako nic a já tu mám vyhodnocení čistky. Jak jsem už několikrát zmiňovala, pokud nejste schopní se sem dostavit ani jednou za týden na hloupou čistku, nemá cenu, abyste tu měli postavu. Mohou tu být i takoví, kteří nemají pocit, že je to hra pro ně a to samozřejmě chápu. Ale nechci být opět jen negativní. Chci poděkovat těm, co zůstávají věrní. Jsem za vás moc ráda a nevyměnila bych vás za nic na světě. A teď už tedy seznam odpadlíků:

Jasper Farlig
Naron
Elizabeth Woneil
Casandra Rodríguez
Gabriel Hansen
Skyler Poklemba de Vaux
Valeria Alexejev
Sara Raz
Madeliene Wickhamon

A taky chci ještě rozdávat radost. Málem bych zapomněla, že si Deucalion může vybrat jednu další schopnost navíc pro svou postavu [pokud jsme něco takového už neuskutečnili] za to, že se na chvíli chopil vyprávění. Děkuju. :)

A ještě něco mám na srdci. Nezapomínejte si registrovat i chlapecké postavy, začíná jich tu být zatraceně málo. :)

♦♦

INSPECTION #4

2. února 2015 v 14:14 | Louis |  News
Zdravím všechny mé milé i nemilé. Mám tu pro vás další čistku postav. Vím, že jsem promazávala průběžně, ale nejsem si samozřejmě jistá u všech a taky se může stát, že už nějakou svou postavu nechcete a tak tady je možnost pro smazání. Čistka bude trvat týden, jako vždycky. Většinou nejsem schopná čekat déle. Ta netrpělivost. Nejspíš víte, co po vás chci, ale raději to ještě zopakuju. Napíšete jména a rasy postav, které chcete nechat. Pokud je nějaká postava, kterou už nechcete, psát ji nemusíte a já ji pak smažu. Pokud se během čistky objeví nové postavy, nemusíte je zapisovat, budou zkontrolovány zase příště.

Louis.