Duben 2015

Gisela Devine || Vampire

24. dubna 2015 v 22:45 | Louis


PŘIROZENÉ SCHOPNOSTI:

Velká síla, Zostřené smysly, Ovládání mysli, Regenerace, Mrštnost


SCHOPNOSTI NAVÍC:

Navštěvování snů


OKOLÍ SHADOW HILLS

20. dubna 2015 v 23:22 | Louis

♦♦

DECISION #6

15. dubna 2015 v 20:04 | Louis |  News


Nemá smysl čekat do půlnoci. Pokud jste se nezapsali do teď, asi se prostě nehodláte zapsat. Tady je tedy seznam smazaných postav. Pokud jste se nezapsali, protože jste si čistky nevšimli, stačí to napsat tady do komentářů pod článek. Děkuju těm, co se zapsali a loučím se zatím s těmi, co se nezapsali. :)

Alyssa Auvrey
Isabelle Lightmore
Renier
Arya Dombegh
Alexander Grayson
Margo Butcher
Skyler de Vaux
Anthony VanHaistings

Opět volné postavy:
Annie Prescott

♦♦

SHADOW HILLS

13. dubna 2015 v 15:05 | Louis

♦♦

Heidi Devine || Vampire

8. dubna 2015 v 22:20 | Louis


PŘIROZENÉ SCHOPNOSTI:

Velká síla, Zostřené smysly, Ovládání mysli, Regenerace, Mrštnost


SCHOPNOSTI NAVÍC:

Čtení myšlenek


WE NEED TO TALK + INSPECTION

8. dubna 2015 v 16:26 | Louis |  News


Myslím, že jsem vám dala zase moc dlouho pokoj. Kecám. Jen vás chci informovat o pár mých myšlenkách. Možná mě během psaní napadne ještě víc věcí, ale spíš asi ne.
Zaprvé chci, byla bych ráda, kdybyste mi na mail [shadowhills@seznam.cz] zasílali aktualizace o vaších postavách. Stačí ty informace psát v odrážkách, já už je nějak poskládám do souvislých vět. Nikoho nenutím, ale ráda bych měla přehled o tom, co vaše postavy za ten půl rok nebo míň už dokázaly [nějaké věci přibližně vím, ale nejsem Bůh]. Chci se pobavit a chci, aby měli přehled i všichni ostatní, třeba pro ně pak bude lehčí s vámi navázat na nějakou hru. No jde o to, abyste se ponořili do fantazie, protože řeči "nevím, co psát a jak hrát" nemám ráda. Tyto aktualizace by se mohly dít třeba co dva měsíce, ať vás tím nezatěžuju zase až moc. Doufejme, že tak dlouho tenhle web vydrží.
Další věcí je, že si vás chci opět zkontrolovat. Vím, že to milujete, takže už to jistě znáte moc dobře. Kdo chce zůstat ať zapíše všechny postavy, které si chce nechat. Ty které už nechcete prostě nezapisujte a já je smažu. Do komentářů napiště jméno a rasu postav.

LOUIS.

Finn Devine || Vampire

7. dubna 2015 v 17:09 | Louis
Eric Devine || Vampire

7. dubna 2015 v 17:00 | Louis

DEVINE CLAN

5. dubna 2015 v 15:36 | Sofia

Domov klanu je Shadow Hills, kde mají kousek za městem sídlo. Vždy v intervalu několika generací se do města vracejí a žijí tam jedno desetiletí, nanejvýš dvě, tak, aby na svou nesmrtelnost nepřitahovali zbytečnou pozornost lidí. Russell stanovil několik pravidel, kterými se řídí, aby mohli žít v míru a pokoji: snaží se nezabíjet zbytečně moc [kromě Erica se všichni živí lidskou krví, ještě Gisela se občas pokouší o přechod na zvířecí, ale zatím byly její pokusy neúspěšné]. Jediný kdo může přeměnit lidi v upíry, nebo přijímat do klanu nové již přeměněné členy je on sám. Nikdy neútočí na děti a ani je nijak jinak nezneužívají. Na veřejnosti se ke své rase nepřiznají a neprojevují žádné své schopnosti. Nevyhledávají konflikty s jinými rasami, právě naopak snaží se jim vyhnout apod. Mírové plány jim stále kříží vlkodlaci, ke kterým pociťují přirozenou nenávist, která je zjevně oboustranná. V podstatě jsou s nimi celou dobu v otevřené válce, ve které se mění jen míra a brutalita použitého násilí. Teď je jejich linie v Shadow Hills slabá, ale stále jich tu dost přežívá. Lovci byli ze začtku stejný problém, ale postupně se lovecká tradice z jejich linií vytratila, i když i teď jsou tu pokusy o její obnovení. Čarodějové taky nikdy nebyli jejich spojenci, ale donedávna ani jejich nepřátelé. To se změnilo, když před pár lety, těsně po opětovném návratu do Shadow Hills, Finn zabil Michaela Ashwortha, manžela hlavy rodiny Prescottových. On si to nepamatuje, je přesvědčený o tom, že byl buď omámený nebo očarovaný a celý incident klan považuje za intriku namířenou proti nim. Ostatní rasy moc neřeší, mají s nimi neutrální vztahy.Zakladatelská rodina zastupující upíry:

Russell Devine se narodil jako syn služebné v Shadow Hills, otec je neznámý. Jako dítě neměl mnoho přátel, všichni ho odsuzovali za to, že je nemanželský. Když dospěl, nechal se zaměstnat jako voják a většinu času procestoval. Oženil se ve svých 25 letech, narodily se mu dvě dcery, ale obě ztrati vinou tuberkulózy, jeho manželka se potom zbláznila a nakonec spáchala sebevraždu. Tehdy měl Russell 32 let. Ve vojisku skončil a čím dál víc se uzavíral sám do sebe. Pomalu propadl alkoholu. Každý večer se opíjel a ráno se budil nepamatujíc si na noční události. Jednoho dne, roku 1726 [38 let] se probral stejně, ale už nebyl člověkem. Někdo ho proměnil a jemu se do teď nepodařilo vzpomenout kdo, jak a proč to udělal. Po přeměně byl zmatený a nevěděl, co se s ním děje. Poměrně dlouho mu trvalo, než pochopil a ještě déle, než se s tím smířil a naučil se žít novým způsobem. Dlouhé roky po světě cestoval sám, sem tam se vracel do Shadow Hills, ale začátkem 19. století ho to omrzelo a začala mu chybět společnost. Jiné upíry sice střetl, ale s žádným se nezblížil. Rozhodl se tedy. že si vytvoří vlastní rodinu, vlastní klan.Byl vybíravý. Nechtěl přeměnit jen tak někoho, protože by z toho mohly být zbytečné problémy. Potřeboval někoho, kdo mu bude oporou, společníkem a loajálním spolubojovníkem. Nakonec se na něj usmálo štěstí a při potulkách Evropou našel ve Skandinávii v roce 1819 vhodný objekt. Byl to Finn, 27 letý pouliční zloděj. Poznali se, když ho chtěl okrást. Russell se nenechal, ale drzého chlapce pozval do hostince, kde se blíž poznali. Finn byl plný života, síly a energie. Byl to nevázaný živel milující zábavu a jednající impulzivně, bez zbytečného rozmýšlení. Povídal mu o svém o rok starším bratrovi Ericovi, který byl jeho přesný opak. Byl to kněz. Byl zodpovědný. rozvážný, jemný a vzdělaný. A hlavně velmi starostlivý. S bratrem měli velmi silné pouto, navzájem se o sebe starali a ochraňovali. Russella vztah mezi nimi dojal, přesně tak si představoval, že spolu jednou budou vycházet jeho dcery. Rozhodl se, že je tedy přemění oba. Finn dobrovolně souhlasil, Erica se nikdo neptal. Finn byl po přeměně nadšený a od té doby Russella neopustil, Eric byl naopak zhrozený a po přeměně žil téměř sto let na vlastní pěst. Potom si však našel cestu k bratrovi a časem i k Russellovi, ale stále vůči němu pociťuje jistou křivdu.
♦♦