Thalia Ashworth Prescott || Witch

5. dubna 2015 v 13:51 | Louis


PŘIROZENÉ SCHOPNOSTI:

Znalost bylinek, Odolnost vůči nátlaku


SCHOPNOSTI NAVÍC:

Pyrokineze, Telekineze


VZHLED POSTAVY:

Thalia je vyšší postavy, měří 180 cm. Její postava je štíhlá. Jako hlavní rys jsou její dlouhé tmavé vlasy, které nosí zásadně rozpuštěné, jen málokdy jí uvidíte v culíku, drdolu či copánku. Vyčesané vlasy nosí pouze ke zvláštním příležitostem, jako jsou plesy nebo různé oslavy. Další její dominantou jsou oříškově-zelené oči, má pronikavý pohled, někdy by vám mohlo přijít, že do vás vidí. Ráda chodí hodně namalovaná, ale to spíše až večer, přes den jí uvidíte jen s řasenkou a stíny. Její řasy jsou krásně dlouhé, proto ještě více zvýrazňují její oči. Má jemné rysy. Krk má lehce delší, ramena útlejší. Nohy jsou dost dlouhé, dalo by se říct, až do nebes, ale i přes to si ráda na sebe obuje i lodičky, podpatků se prostě nebojí. Její pleť není nijak zvlášť tmavá, právě naopak, je spíše světlejší. Její tělo zdobí tetování, vzadu na krku má dva odlétající ptáky. Ráda nosí doplňky, bez hodinek by nevyšla z domova. Má doma spoustu oblečení, nevyšla by ven dvakrát za sebou v tom samém. Její styl je jednoduchý, zbožňuje černou, šedou a bílou barvu, proto je většinou kombinuje. Křiklavé barvy moc nemusí, ale když má dobrou náladu, obleče si klidně i něco pořádně barevného. Styl má rozhodně, ráda nosí jak upnuté džíny, tak i naopak krátké kraťásky, sukně a nebo si na sebe dá prostě šaty, které má nejraději, cítí se díky nim uvolněná. Na nohách má většinou lodičky nebo páskové boty, jen málokdy jí uvidíte v teniskách.


POVAHA POSTAVY:

Thalia je drzá, hodně sebevědomá, nezodpovědná. Je poměrně inteligentní, neuvěří jen tak něčemu, proto jí rozhodně neopijete rohlíkem. Zasměje se každému druhu humoru, prakticky je to smíšek, sama umí vyprávět vtipy i se jim smát, většinou jí uvidíte v dobré náladě, spíše než v té špatné. Je charismatická, dobrodružná, neusedí na jednom místě a nejraději by stále něco vymýšlela. Je to venkovní člověk, doma netráví moc času, i kdyby měla jít ven sama, tak se prostě sebere a jde. Ráda chodí do lesa, kde přemýšlí a chce být sama. Když jí chcete někde najít, je to většinou zaručeně v lese. I když je to společenský člověk, ráda si najde čas i jen sama pro sebe. Je strašně nezodpovědná, cokoliv má udělat, tak neudělá, jen když se jí chce, což není moc často. Má prostě svojí hlavu a přes to vlak nejede. I když by se měla učit magii ohně, nechce se jí, proto to taky pak dopadá, že se něco jen tak zapálí a ani neví jak. Je hodně výbušná. Když jí něco naštve, umí to dát najevo. V hádkách s ní většinou nikdo nevyhraje. Je i hodně náladová, v jedné sekundě může být sluníčko a v druhé naopak vás seřvat za jakoukoliv blbost. Když se na vás naštve hodně, je schopná se s vámi i několik dní nebavit a ignorovat vás. Většinou si dokáže udržet chladnou hlavu a je neoblomná, stojí si vždy za svým a musí mít pravdu. Nemá problém se začít bavit jen tak s neznámým člověkem, ba naopak, vyhledává to, hlavně tu mužskou část. Je komunikativní a nejraději by stále mluvila, někdy prostě neumí zavřít pusu, někomu to vadí a někomu ne, komu jo, tak je jí to vlastně jedno, stejně se stará jen sama o sebe. Její sebevědomí je hodně velké, když někoho chce sbalit, prostě to tak udělá, děj se co děj.


HISTORIE:

Thalia se narodila Michaelovi Ashworthovi a Sarah Prescottové. Narodila se do jedné z nejsilnějších zakladatelských rodin. Už ale jako malé děvčátko bylo vidět, že moc neposlouchá, hlavně né matku, více si rozuměla s otcem. Když měla Thalia 4 roky, narodil se do rodiny Elliot, její mladší bráška. Vyrůstali spolu, ale šlo vidět, jaké jsou mezi nimi rozdíly. Elliot byl cílevědomý a snažil se všem dokázat, jak moc je dobrý. Thalia to měla právě naopak, bylo jí všechno jedno a starala se pouze sama o sebe. Tak jí to vyhovovalo nejvíce. Nemusela se ohlížet na okolí a vyloženě si šla za svým. Už jako mladší jí sebevědomí nechybělo. Když jejich otec zahynul, bylo to ještě horší. Postavila si hlavu a nedalo se s ní nijak domluvit. Ztráta jejího milovaného otce jí ještě více změnila. Jak se do té doby dala ještě udržet na uzdě, po smrti už to nešlo. Jakmile byla starší, začala vymetat samé bary, stejně tak i všechny postele v sousedství, což se samozřejmě nelíbilo bratrovi. Jí to ale bavilo. Strašně ráda dělala průšvihy, aby naštvala matku a také svého dokonalého bratra. Moc nedokáže překousnout tu jeho cílevědomost. Měla by se spíše učit magii, ale když se jí prostě nechce, tak to nejde.I když si o ní všichni myslí, že je spíše neschopná, co se týče magie, tak to není až taková pravda, umí jí lehce ovládat, když se soustředí. Měla by se jí učit, ale jí se prostě nechce. To si raději zajde do klubu či baru. Ještě umí telekinezi. Tu moc nepoužívá. Mimo svůj čarodějnický svět vystudovala střední, ale do výšky, jako její bratr se nehrnula, proto pracuje příhodně v baru, z kama neodchází skoro nikdy sama. Pracuje, i když jsou hodně bohatí. Je to i proto, aby se nenudila a hlavně také, aby naštvala matku. Když může utéct od učení magie, tak to udělá. Čím je ale starší, tím je i trochu moudřejší. Zodpovědnost se u ní nějak nedostavila, ale magii se věnuje mnohem více. Proběhl u ní románek s vlkodlakem, na který by nejraději zapomněla. Zato moc ráda vzpomíná na Deana. Ten chlap v ní zanechal hodně. Jen tak jednoduše asi nenajde chlapa jeho charisma. Jenže v poslední době se distancovala od ostatních lidí a proto se jí zdá, že už v Shadow Hills nikoho nezná. Až teda na svého bráchu, se kterým žije stále pod jednou střechou.


GALERIE:

♦♦
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama