Květen 2015

READ IT PLEASE.

25. května 2015 v 13:47 | Louis |  News


Takže první a druhý den [první hodin] párty budou začínat obyčejnou a nevinnou zábavou. Stále platí, že čekáte na první post vypravěče. Každý den sepíše orientační post, abyste se.. orientovali, no ne? Tímto dávám možnost těm, kteří se chtějí jen bavit, aby se zúčastnili a včas odešli, než se začne akce stupňovat. Doufám, ale že to nebude znamenat odchod víc jak poloviny z vás.

Třetí a čtvrtý den se pak u vás budou projevovat oslabení, halucinace, agresivita, chtíč a nevím, co vás ještě napadne.

Pátý a zbývající dny už po vás budu chtít, abyste byli zmobilizovaní a připravení k lovu démona. Byla bych ráda, kdybyste si během toho týdne ujasnili, kdo se toho chce zúčastnit. Vypravěč bude ready na akci, nemusíte se bát, že se to nějak zasekne.

Prosím, aby vaše hra byla plynulá a tak si ji dobře rozvrhněte, abyste pak případně nedoháněli, to by pak byl asi zmatek.

Na pořadí během týdne nezáleží, ale o víkendu bych byla ráda kdybyste mi dali vědět v jakém pořadí se bude lovit [počítejte i vypravěče].

Děkuju za pochopení,
Louis

PARTY HARD!

23. května 2015 v 13:50 | Louis |  News


Ian Downey, nový obyvatel Shadow Hills, vás zve na jeho party, která se koná za účelem.. pobavit se a vybít trochu energie. Party se koná v herním čase 25.5. od 20:00 hod. v CLUBU. Více informací niže.

♦♦


WHAT DO YOU THINK?

19. května 2015 v 15:03 | Louis |  News


Nevím, jestli můžu zmínit, kdo to vymyslel, ale tak nějak tuším, že si to mezi sebou stejně řeknete, přesto budu chodit kolem horké kaše. Přišlo se s nápadem na společenskou akci smíchanou s akční... akcí. Neboj Deu, nebude to Ra'sova akce, neuděláme ti tam nepořádek. Jde o to, jestli má cenu sepisovat o čem to bude. Zatím chci prostě jen vědět, jestli byste byli ochotní se zúčastnit. Zatím vám dávám na výběr souhlasit, potom už budu drsnější. Ne, opravdu. Chci si přečíst vaše názory a kdy byste měli přibližně všichni čas. Akce se může samozřejmě protáhnout, nečekám, že budete všichni sedět u pc od rána do večera, ale taky nechci, abyste napsali jeden post a tím skončili nebo žádný post. Chci, aby se to opravdu uskutečnilo, abyste to brali vážně.

Takže shrnuto:

Odpovězte, jestli byste chtěli, aby se to uskutečnilo. [Ať vím kolik z vás by se asi zúčastnilo, později dám samozřejmě vědět o co by tam šlo. Nebojte, myslím, že je to opravdu dobrý nápad].
A další otázkou je, kdy by se vám to asi hodilo nejvíc?

Louis.

DECISION #7

13. května 2015 v 0:02 | Louis |  News


Lhala bych, kdybych řekla, že nejsem zklamaná, ale nedá se nic dělat. Jsem ráda za ty, co zůstávají. Děkuju. A tady máme postavy, které se dalšího kola nezúčastní. Nakonec i vám děkuju, že jste tu nějaký ten čas strávili, třeba zase někdy. :)

♦♦

VASILISA DEGRACIA
ALARIC CHRISTENSEN
ARIELLE SNOWLAKE
LUCAS LIGHTSLAYER
CHRISTOPHER JONES
KELSEY JONES
KEYSHA SMITH
KENZI BLACKMOORE
ANDREW GRATH
ELIZABETH BENNET
EMMERSON
CHARLEENE ROCHÉE
FINNEGAN DELANEY
ELIZABETH LOXLEY
REBEKAH MIKAELSON
SIMON COLLT
LIAM BEAKER
ISAAC LEIGHTON

Opět volní:

CARTER BLAKE

♦♦

INSPECTION #7

6. května 2015 v 16:06 | Louis |  News


Hello guys, zase to tu dlouho nebylo... mám tu pro vás 7. čistku. Všimla jsem si pár neaktivních postav a tak mi to nedalo a trochu si do vás šprtnu. Nebaví mě to sice pořád opakovat, ale stejně to udělám. Kdo chce zůstat, ať si prosím zapíše své postavy, jinak je za týden ve stejný den nekompromisně smažu. Prosím nedržte postavy, pokud je nechcete nebo nejste dost aktivní. Do komentářů napište jméno a rasu svých postav. Děkuju.

ČISTKA TRVÁ DO STŘEDY. POKUD V CHARACTERS CHYBÍ NĚJAKÉ POSTAVY, JE TO TÍM, ŽE SE MI SMAZAL SEZNAM. PŘIDÁM VÁM JE TAM JAKMILE SE ZAPÍŠETE. :)

Louis.