Červen 2015

DECISION #7

21. června 2015 v 14:37 | Louis |  News


Už je to sedmé vyhodnocení čistky a mě už nenapadá, co k tomu psát. Takže snad jen děkuju, že jste se zapsali. A vítám nováčky a doufám, že se vám tu bude líbit. Věřím, že naši hráči vás skvěle přijmou, tak jako vždy přijali každého.

Percy Devereaux
Joseph Richards
Sam Andersoon
Kissamira Bloodrose
Olivia Zebrowskij
Laura Lafayette
Sashiro Tanaka
Alexander Fleming

♦♦

GIVING UP + INSPECTION #7

13. června 2015 v 14:56 | Louis |  News


Ahoj, ahoj.
Trvalo mi dlouho, než jsem posbírala odvahu a rozhodla se napsat o tom failu, který byl z velké části moje chyba. Takže se za sebe omlouvám, že jsme to nedokázali dotáhnout do konce. Byla jsem pro to opravdu nadšená a chtěla jsem do toho jít naplno, ale ta ochota mě začala pomalu přecházet, když mi došlo, že mezi sebou máme slibotechny. Byla jsem opravdu zklamaná a neměla chuť pokračovat. Nemá cenu se snažit, když se nesnažíte ani vy. Ovšem tím se omlouvám těm, kteří se snažili a přišli aspoň na den nebo dva. Jako náhradu za mou neschopnost vám opět nabízím individuální hru s vypravěčem pokud budete chtít. Něco málo o individuální hře se můžete dočíst tady.
Slibotechny, které se nezúčastnily [nebudu vás vypisovat, vy moc dobře víte kdo], přijdou o schopnosti. Vyberu si jednu z vaších postav a připravím ji o jednu schopnost navíc. Možná vás to vůbec nezasáhne, možná ano. To si mě pak budete muset něčím naklonit. Plus.. dva měsíce nebudu plnit vaše přání, co se profilů týče. Takže ne, neudělám ten dům.
Můžete si myslet, že jsem strašná, jak jen chcete. Myslím, že jsem toho pro vás co se hry týče udělala dost a takhle mi to oplácíte. Výmluvy si prosím nechte.

A teď ke kontrole postav. Měla být už na začátku měsíce, ale dlouho jsem se vyhýbala vlastnímu selhání. Nevadí. Máme ji tu teď. Takže kdo se po mém předchozím vzkazu neurazí a bude chtít dál zůstat, ať se zapíše. Do komentářů vypište jméno a rasu vaších postav, které si budete chtít nechat. Děkuju.

Louis.

♦♦

Nina Devine || Vampire

2. června 2015 v 14:25 | Louis


PŘIROZENÉ SCHOPNOSTI:

Velká síla, Zostřené smysly, Ovládání mysli, Regenerace, Mrštnost


SCHOPNOSTI NAVÍC:

Čtení myšlenek