Srpen 2015

DECISION #9

27. srpna 2015 v 12:17 | Louis |  NewsBY MINI!

Ahoj. Jak si užíváte poslední dny prázdniny? Snad naplno. Já tu mám pro vás vyhodnocení čistky. Přicházíme o pár dalších postav, ale tak už to prostě bývá. Prosím ty, co se zapsali a ví, že nejsou moc aktivní, aby to alespoň po prázdninách trochu napravili. Přece jen nechcete přece zbytečně zabírat fc, které by si rád vzal třeba někdo jiný. A tady je výsledek:

Alexandr Hell
Maya Kelberg
Ta'nae Desolle
Bethany Shirley
Kylei Hemmings
Christopher Rafferty

Opět volní:
Helena Prescott
Carter Blake
Annie Prescott

♦♦

INSPECTION #9

20. srpna 2015 v 12:19 | Louis |  News


Ahoj, ahoj. Vím, že se vám musí zdát, že jsou čistky moc často, ale to se vám fakt jen zdá. Musí být tak často, jelikož se každý měsíc objeví hráči, kteří si založí nebo zamluví postavu a pak se tu neobjeví a mě samozřejmě nebaví na takové hráče koukat, jenže bez čistky si nedovolím je vymazat a tak je tu další. Napište do komentářů jména a rasu postav, které si chcete nechat. Však to znáte.

Plus. Založila jsem vám domy, jak jste si přáli, pokud jsem na někoho zapomněla, ať se do komentářů připomene, přece jen jsem to zakládání oddalovala kvůli málo času, takže je možné, že jsem někoho přehlédla. Pokud jsou tu takoví, kteří dům nepotřebují, prosím aby mi to taky napsali a já je smažu, ať tu není zbytečně moc knih. Děkuju.

A ještě malý dodatek. Je zakázáno hrát postavy, které nejsou v seznamu, MISHEL.

Louis.