Prosinec 2015

MERRY CHRISTMAS!

24. prosince 2015 v 16:01 | Louis |  News
Trochu opožděně, ale ne pozdě. Přeji vám příjemné prožití Vánoc a všechny vysněné dárky. Nekecejte, že to není o tom. :)

Louis
♦♦

SWAP!

23. prosince 2015 v 0:30 | Louis • Nataša |  News


Ahoj,
nejdřív chci říct, že nevím, jak to bude s Benátkami, jelikož mě autor akce neinformoval o dalším postupu a já si nedovolím do toho zasahovat, jelikož to není můj nápad. Je možné, že se akce nebude konat, za což se omlouvám pokud s tím někdo hodně počítal.
Další věc je, že se s vámi chci podělit o nápad jedné z hráček - Nataši. Myslím, že je to dobrá myšlenka, a proto bych byla ráda, kdybyste nezklamali. Tahle akcička se bude konat dokud nebudu spokojená s výsledkem. Budu kontrolovat knihy o to přísněji. Pokud neuvidím ani snahu, budu hodně zklamaná a rozhodnu se, co s vámi dál. Bude to chtít trest. Jelikož může být tato akce klidně nekonečná, nemusíte se bát, že byste si na to nenašli čas, proto nepřijímám žádné výmluvy. Teď k věci.
Jednu z čarodějek ve městě popadl amok. Provedla kouzlo, které z upírů udělalo vlkodlaky a naopak z vlkodlaků upíry, to samé udělala s anděly a démony, s nogitsune a kitsune. Ostatní rasy si mohou vybrat v co se přemění [na dobu neurčitou], kromě lidí, ti se nemění v nic [příliš nepřemýšlejte nad tím, jak je možné, že to působilo třeba na anděly a démony, prostě působilo]. Přestože ji kouzlo velmi vyčerpalo, mělo to pro ní cenu. Chtěla, aby si každý vyzkoušel být v kůži toho druhého. Ne doslova. Přehodí se pouze rasy, povahové rysy a další detaily týkající se ras.
Je na vás, jak si s tím poradíte. Až tato výměna skončí, dám vám vědět.

♦♦

DECISION #12

20. prosince 2015 v 20:16 | Louis


A máme tu vyhodnocení další čistky. Opravdu nechápu, proč se stále zapisují ti, kteří sem stejně nechodí a nehrají, ale fajn, zatím jsem ochotná to přehlížet. Další věc, na kterou bych se chtěla zeptat je: kam jste zmizeli a proč nechodíte na chat? Je důležité, abyste se tam objevili aspoň někdy, jak se s vámi mají hráči domlouvat na hře? Samozřejmě chápu pokud tomu tak je kvůli svátkům a podobně, jen to potřebuju vědět, abych věděla, jestli se zhrozit nebo ne. :)

Smazané postavy:
Meg Rawen
Thaddeus Hunter
Elessar
Matthew Sorrentine
Josie Lockwood
Maxine Griffin

Opět volní:
Russell Devine

♦♦

STORY OF OUR LIVES.

11. prosince 2015 v 18:29 | Louis

Konečně, snad po roce, jsem se dostala k sepsání informací o tom, co se vaším postavám přihodilo. Nejsou aktualizované, proto pokud budete chtít, aby tato tradice pokračovala, můžete zaslat nové info na mail a já se to tentokrát pokusím zveřejnit rychleji, než doposud. Posílejte, posílejte a to všichni! :)


RICHARD ECCLESTONE

Již v začátcích pobytu v Shadow Hills se musel Richard potýkat s čarodějkou, která se mu přišla mstít za zneuctění jejich národa. Skoro se jí podařilo město zbavit Arrowa, ale co by to bylo za hrdinu, kdyby se z toho nedostal? Na pomoc mu přišel jeho bratr Jason. Společně se zbavili hrozby. Richardovi zůstala na památku jizva v místech, kde se nachází srdce.
Teď z trochu jiného soudku. Richard se ve městě seznámil s Julii, která se mu dostala pod kůži poměrně rychle, nejspíš velmi sympatická žena, snad proto si zasloužila jeho pomoc. Zachránil ji před pádem do propasti, kde si uvědomil, že cítí přítomnost něčeho temného a mocného. To měl vážně čas myslet na takové věci ve společnosti hezké slečny? Někdo by mu měl domluvit. Ukázat mu, že jsou na světě zábavnější věci, než je dumání nad zlem.
V Richardově případě nebyl čas na milostné pletky, musel se vypořádat s Nekromantem, proto zvýšil svou loveckou činnost, při které narazil na Lilith. Byl nucen čelit dalšímu mučení. Zdá se, že má na čele vyryto "mučte mě". Opět skoro zemřel, ale jen skoro. Tentokrát si musel pomoct sám. Nechal se naprosto pohltit svou démonskou podstatou, která mu sice pomohla, ale zanechala za sebou škodu. Trpěl halucinacemi, díky kterým viděl již dávno mrtvé lidi.
Nebyl by to Richard, aby se v jeho okolí neobjevila další žena. Jde o Felicity Smoak, která se stala jeho pravou rukou. Myšleno ve vší počestnosti.
Věřte nebo ne, Richard si během toho všeho dokázal najít i mužského "partnera ve zločinu". Je jim Dean Winchester, se kterým si již nekolikrát navzájem zachránili život.


INSPECTION #12

11. prosince 2015 v 16:55 | Louis |  News


Ahoj, přeju hezké předvánoční dny. Podle názvu článku jste jistě poznali o co jde. Vím, že s tím otravuju každý měsíc, ale musí to tak být. Opravdu. Pro mé mentální zdraví. :D Prosím, aby se zapsali všichni, kteří chtějí zůstat a dál mi dělat radost [jméno + rasa]. Tentokrát se každý zapíše sám za sebe a za nikoho jiného. Pár měsíců jsem omlouvala, že vás zapisuje někdo jiný v očekávání, že budete hrát, ale nevšimla jsem si, že byste byly přítomné, pokud se pletu, dejte vědět. [Venn, Karuš]. O jediné Blacky vím, že by s největší pravděpodobností neměla mít v prosinci čas, to ovšem neznamená, že pro ní čistka neplatí. Pár vteřin na zapsaní se snad najde. Kdo se nezapíše, bude smazán, protože jsem tak drsná.

Louis

♦♦

BIRTHDAY PARTY!

7. prosince 2015 v 11:58 | Louis • Áté |  News

♦♦