Duben 2016

SHADOW HILLS OPENING

25. dubna 2016 v 17:12 | Louis |  News

Pustila jsem se do vytvoření nového videa, aby sedělo s aktuálním stavem postav. Nejsou tam všechny, to by bylo příliš, ale snad se vám bude líbit. :)♦♦

DECISION #15

13. dubna 2016 v 14:44 | Louis |  News

Mám tu pro vás vyhodnocení čistky. Opět se loučíme s pár jedinci, což je škoda, ale nedá se nic dělat. Pokud zjistíte, že jste se nestihli zapsat a budete to chtít napravit, klidně můžete, ale postavu vám obnovím do měsíce [za měsíc se budete muset připomenout, když o to ještě budete stát] a tentokrát mě neobměkčíte. Musíte pochopit, že obnovovat postavy je pro mě práce navíc a nebaví mě to dělat pořád dokola, když se za týden opět neobjevíte, ať už z jakéhokoliv důvodů, všechny ty důvody samozřejmě chápu. Vím, že to vypadá, že na blogu moc práce nevykonávám, ale opak je pravdou, pořád se snažím něco měnit, dopisovat a snad vylepšovat. Prosím tedy znovu o pochopení. Dále jsem se rozhodla, že systémové postavy budou stárnout, jako v běžném životě, i když to nemusí všem připadat atraktivní, mně to přijde přirozenější. Ty systémové postavy, které jsou obsazené a mají možnost zastavit stárnutí, stárnout nemusí, pokud nechcete, ale prosím nahlašte mi to, abych věděla, jak upravit jejích věk. Nemusí ovšem stárnout jen systémové postavy, ale i vaše vlastní, stačí říct. :)

Kornélie Degano
Oliver Beckendorf
Olivia Gallagher
Julia Saunders
Camille Delacroix
Thomas Blackwood
Charlotte Heartless
Ace Silver
Aless Vermeer

Opět volní:
Eric Devine
Dylan Bishop
Annie Prescott
Elliot Prescott

♦♦

INSPECTION #15

6. dubna 2016 v 22:49 | Louis |  News

Že nevíte, co vás čeká? Dobře, nejspíš víte. Je tu nový měsíc, určitě jste si všimli a s ním přichází další čistka. Pro nováčky, i pro staroušky - do komentářů napište jméno a rasu vaší postavy. Zapíší se všichni, kteří chtějí zůstat a všichni, kteří se registrovali dřív, než vyšel tento článek, tedy všichni pod článkem, chápeme se? Pokud se někdo registruje později, objeví se nad článkem, zapitovat se nemusí. Složité? Snad ne. Tak hurá do toho. :)

♦♦

Padmé Ravenfeather || Naiade

6. dubna 2016 v 19:17 | Louis

PŘIROZENÉ SCHOPNOSTI:

Hydrokineze, Léčení, Předpovídání budoucnosti, Jsou schopné dýchat pod vodou i na souši


SCHOPNOSTI NAVÍC:

Vytváření halucinací