Padmé Ravenfeather || Naiade

6. dubna 2016 v 19:17 | Louis

PŘIROZENÉ SCHOPNOSTI:

Hydrokineze, Léčení, Předpovídání budoucnosti, Jsou schopné dýchat pod vodou i na souši


SCHOPNOSTI NAVÍC:

Vytváření halucinacíVZHLED POSTAVY:

Padmé je poměrně vysoká nymfa [asi 185cm], s důstojným držením těla. Její snědá pleť díky hindskému původu z ní dělá značně orientální typ. Je štíhlá, ladná, s pěknými ženskými tvary. Hlavu nosí hrdě vztyčenou na labutím krku a na slunci se její pleť leskne jako bronz. Vlasy má černé jako havraní peří, od toho má také přijímení, nebo u najád spíše přízvisko. Ravenfeather. Velmi výrazné na její tváři jsou veliké oči, které jako by se podobaly srně. Jsou lesklé, hluboké, lemované černými hustými řasami. Mají v sobě jednoznačně kouzlo přírody, kterým najády oplývají. Její rty jsou plné a vysoce krojené do tvaru typického pro indiánky nebo hindky. Na sobě nosí jak tradiční indické sárí, tak i běžné oblečení, kloní se spíše ale k volnějšímu stylu a přírodním ateriálům, typické jsou pro ni volné sukně a nějaká halena, spousta dřevěných korálků nebo květy ve vlasech. Na krku nosí přívěšek ve tvaru slzy, který v sobě ukrývá kapku jejího domovského jezera v Indii. Na rukou mívá hennou vybarvené tetování. Její ocas ve vodě je zářivě měděný s prokládanými zelenými šupinami. Oči mají ve vodní podobě kolem černého středu ještě sytý zlatavý krozžek, takže její pohled je děsivý i nádherný zároveň. Její vlasy nabývají podoby pevných copánků co se mohou vlnit ve vodě jako malí vodní hadi a tak jí někteří přezdívají medúza.


POVAHA POSTAVY:

Padmé je čistá nymfa s jejich povahou dá se říct. Je to ochranářka přírody, zvířat a především vzhledem ke své rase ochraňuje a čistí vodní toky. Padma je velmi zajímavé stvoření, když je třeba dovede být vážná aby bojovala za správnou věc a někdy je hravá k nepoznání až neúměrně k jejímu požehnanému věku, avšak nymfy stárnou jinak než lidé a tak je svěží, dokud žije její pramen v Indii. Není zlá, spíše jiná, její paměť je prastará a tak myslí naprosto jinak než dnešní lidé i jiné bytosti. Nikdy nežila v moderním světě. Lidské emoce, láska nenávist a podobné jsou jí cizí. Cítím lásku ano, ale jedinou ke své přírodě. Nenávist pak k lidem kteří ji ničí, ale není bezbranná , matka jí dala najádí schopnosti a k romu sílu tvořit halucinace, o které ani nepřemýšlí jako o nějaké zvláštní schopnosti, zkrátka ji automaticky použije ohrožuje-li někdo místo které miluje a kterému zasvětila dosavadní život. A se stejnou vervou bude chránit i místo nově přidělené, jezero poblíž města Shadow Hills. Padmé je velmi elegantní éterická bytost pohybující se s ladností ve vodě i po souši. Často by se dala popsat i jako přízrak. Mluví lidskou řečí ale neužívá ji často neměla mnoho příležitostí a s nymfami jsou schopny se dorozumět myšlenkami. Zkrátka moudrá a věčná bvytost se ocitla sama někde kde nic a nikoho nezná, takže poprvé opět zažívá nejistotu a trach z budoucnosti. Netuší co se jí stane, ale ví co musí, za každou cenu ochránit jezero, které jí matka svěřila a které ohrožuje okolní pro ni neznámá a nepřátelská civilizace.


HISTORIE:

Padma se narodila, jak již bylo řečeno, v Indii u jezera Pangong. Byla stvořena samotnou bohyní jako první ochránkyně tohoto jezera. Zrodila se z jeho pěny a žila tam spokojeně. Z jejího pramene, o který se pečlivě starala se zrodilo několik generací najád. Najády jsou převážně dívky a tak je jasné, že se nerozmnožují běžným způsobem ale stvořeny jsou přírodou s tváří a tvarem krásných dívek. Nejinak je tomu u Padmé, jméno dostala do vínku od stvořitelky a Ravenfeather jií začaly říkat dcery nebo..sestry z jezera, které obdivují její černočerné vlasy, většina má hnědý odlesk, nebo mahagonové ale ona je má sivé jako noc. Starala se o všechny jako nejstarší z generace a pomáhala v obraně jezera proti všem možným nebezpečím z vnějšího světa. Její svět skýtalo pouze a jen jezero, odloučené od civilizace ač se s ní musela nejednou prát. Lidé přestali její jezero ohrožovat, ač je hodná a mírumilovná, často utíkali lidé od jezera s halucinacemi tak děsivými, že se tam již nepřiblížili. Ano její moc je v možnosti vytváření vizí a halucinací, které ochránily jezero před mnoha nebezpečenstvími ze strany lidské populace. Lidi nemá ráda, neboť viděla z jejich rukou jen skázu. její komunita je překrásná, kolem jezera je zelená tráva a vysoký rákos, který je protkaný světluškami, docela snový svět , ráj uprostřed lidnaté země. Hodným lidem dovoluje poznat jeho krásy ale těm kteří prokáží nekalé úmysly škodí a nebála by se jim ani ublížit jen aby ochránila své jezero, se kterým je spjatý celý její život, a bude i nadále, tedy alespoň myslela že přímo tak jak doposud. Jenže bohyně s ní měla jiné plány, byla jendou z nejstarších a tak se rozhodla ji poslat tam kde je jí potřeba více, do místa zvaného Shadow Hills. Padmé poprvé oponovala své stvořitelce a prosila ať ji neposílá jinam, ale ta jí řekla, že vychovala své stoupenkyně dobře ale příroda je zde ochráněná, ale její ruku potřebuje ve městech jako je toto, pár z jejích nejstarších svěřenek pak poslala do obdobných míst, která mají často tendenci zapomínat jak důležité jsou pro ně vodní prameny a že ropovodů a znečištěných vod nenapojí své domy , zvířata a ani sami sebe. Nakonec uposlechla, nezbylo jí nic jiného jako najádě, která ctí svou stvořitelku. Zjevila se tedy uprostřed druhého konce světa. Naprosto neznalá lidí a jejich pocitů, ve městě plném nástrah a bezejmenných tváří, co hůře bytostí, které město obývají. Žije v místním jezeře, zatím nic jiného nepotřebuje. Nachází se zde již celé měsíce, možná ji lidé a další bytosti mohly vidět, ale neodvážila se vystoupit z jezera, vše kolem ji děsilo. Byla sama, poprvé, starala se o pramen a plavala s rybami, ale vše kolem bylo tak cizí, pro prastarou bytost jako ona i děsivé. Netuší jak žít dále bez svých dcer a sester.


GALERIE:
♦♦
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama