Srpen 2016

INSPECTION #18

13. srpna 2016 v 11:13 | Louis |  News


Chtěla jsem dát s čistkou přes prázdniny pokoj, ale jsem netrpělivá. Takže tady je další čistka, která bude tentokrát trvat až do konce prázdnin a snad i nějaký ten den po prázdninách, kdy už snad budete všichni doma a mít jasno, jestli tu chcete dál zůstávat nebo ne [jméno postavy + rasa]. Prosím, opravdu si to promyslete, nezdržujte zde postavy, pokud hrajete jednou za půl roku, co se vůbec dá zahrát jednou za půl roku? :D Taky tentokrát nebudu čistku oznamovat na fb, chci vědět, kolik z vás přijde na web, abyte se podívali, co je nového.

Taky chci poděkovat těm, co se za mnou stavili na chat. Vím, že jsem byla zase rozlítaná, ale tak to se mnou prostě je. Ráda jsem vás viděla a pokusím se stavovat častěji. Jsem spokojená, že jste spokojení, aspoň ti, kterých jsem se ptala, kdo není spokojený, stačí říct, co mu vadí a pokusíme se s tím něco udělat. :)

♦♦

2ND ANNIVERSARY!

1. srpna 2016 v 8:16 | Louis |  News


Včera [31.7.] naše rpg oslavilo dva roky! Pro mě dost ohromující, když si vzpomenu na začátky, kdy jsem pochybovala, že se vůbec rozjede. Jen díky vám, si troufám říct, že to tu není tak hrozné, přestože je pořád co zlepšovat. Ráda si vyslechnu, co byste zde vylepšili [kromě akcí, vím, že v nich váznu, ovšem pokud máte návrhy, sem s nimi]. Chci poděkovat těm, co tu jsou pomalu od samého začátku, ale i těm, kteří jsou noví, nevzdávají a snaží se dostat do hry. Víme, jak těžké to pro nováčky může být. :)

Je to již 324 let od založení města. Přijďte to oslavit do shadowhillských lesů, kde na vás čeká party [viz. obrázek]. Podobných stanovišť je několik, nebojte se tedy, že byste se neměli, kde usadit. O pití, jídlo a hudbu bude postaráno. Stačí jen, abyste si našli partnera a přišli! Akce bude trvat celý srpen, nemusíte se tedy bát, že o to přijdete pokud nemáte v nebližší době čas, prosím vás však, abyste se alespoň pokusili.

Také mě napadlo, že bychom se mohli 11.8. sejít na chatu, abych vás zase po dlouhé době viděla pohromadě, já určitě dorazím. Pochopím, když nebude čas, omlouvat se nemusíte. :)

♦♦