Listopad 2016

CHRISTMAS BALL LOOK BOOK

29. listopadu 2016 v 20:19 | Louis |  News
Nestyďte se a posílejte modely vašich postav! A kdo nečetl "christmas ball", rychle to napraví. :)

CHRISTMAS BALL!

28. listopadu 2016 v 1:21 | Louis |  News


HALO, HALO! Věnujte mi, prosím, pozornost! Ve městě se koná vánoční večírek, který bude trvat do 24.12. [možná déle]! Ano, vidíte správně. Proč tak dlouho? Jde totiž o večírek a čistku v jednom. Chci, aby si každý z vás vybral alespoň jednu svou postavu, za kterou na ples přijde. Najděte si ke hře partnera, aby se vám lépe hrálo, pokud se vám to nepodaří, přidejte se k jiné dvojici a to po domluvě na chatu nebo facebooku. Doufám, že jsou tu mezi námi ochotní hráči, kteří by k sobě přibrali někoho navíc. Když hezky požádáte, neměl by to být problém. Akce bude trvat skoro celý měsíc, proto si myslím, že by neměl být problém ani s časem, pokud bude, ples se protáhne do Silvestra, ale ani o kousek déle. Chci, aby byly vaše hry smysluplné, zápis tedy nebude platit, pokud napíšete pouze jeden post. Nebude platit, ani když přestanete do hry odepisovat, aniž byste napsali, že vaše postava odchází. Chci, abyste si opravdu zahráli, našli si nové spoluhráče nebo se pobavili s těmi, se kterými si dávno rozumíte. Může to vypadat jako nucení do hry, dlouho jsem se tomu vyhýbala, ale přece to tu nenecháme upadnout, ne? Prosím, zapojte se! :)
Muži i ženy by měli dorazit ve společenském oblečení, nejlépe v zimních barvách [viz obrázek]. Jestli chcete, můžete mi vaše modely poslat na e-mail a já je zveřejním na stránce, aby se mohli spoluhráči podívat a pokochat. Vytvořila jsem pro tuto událost speciální "HRACÍ KNIHU".
Pokud máte nějaké postavy, za které nechcete dále hrát, napište mi to do komentářů a já je smažu. Ostatní postavy vám automaticky zůstanou, i když nebudou na plese [jedna z nich se tam však musí objevit!].
Touto čistkou jsem se nechala inspirovat na webu "Dark World", jen jsem se rozhodla být přísnější. Určitě se tam zajděte kouknout! :)

♦♦