Duben 2017

DECISION #23

30. dubna 2017 v 19:30 | Louis |  News


Vyhodnocení čistky:

Alexandra Udinov
Jason Kennex
Lilith
Beatrice Salvatore
Amy Harvelle
Ellie Hathaway
Emily Sanford
Nathaniel Jennings


Také bych chtěla poprosit, abyste se na hře domlouvali na chatu, fb, anebo kontrolovali komentáře, když už tam píšete, znervózňuje mě, že vaše domluva tak stojí. Díky za pochopení.

♦♦

GOODBYE AMY.

25. dubna 2017 v 11:13 | Louis |  News


AMY:
*Nostalgický nádech*
Po sedmi letetech hraní jsem si nemyslela, že tohle někdy napíšu na nějakém RPg, které mi tolik přirostlo k srdci, ale je tomu tak. Louis, byla a jsi skvělá adminka a já se ti moc omlouvám, že jsem byla tak hrozná hračka na baterky, opravdu mě to mrzí. Našla jsem tu tolik výborných lidí a užila si tolik srandy, že to snad není ani možný, ale vše jednou musí skončit a u mě to nastalo teď. Ani nevím proč tohle vypisiju, asi z pocitu, že zkrátka bez tohohle rozloučení nemohu odejít... Všem tady mockrát děkuji za to všechno, co jsem s vámi za těch pár let zažila a doufám, že vás někdy budu moct navštívit a otravovat vás. Je divný dávat sbohem něčemu, co u mě mělo velkou roli a pomáhalo mi pryč ze složité reality. Tohle je mé krátké sbohem a dík. Takže, Louis, dávám ti zelenou ke smazání veškerých stop po mé existenci a ještě jednou děkuji za to vše. Měla jsem vás všechny moc ráda, ačkoliv jsem vás poznala jen přes internet. :3

♦♦

Obvykle takováto rozloučení s hráči neděláme, ale Amy tu s námi byla i nebyla hodně dlouho, vlastně od samého začátku, navíc nejde nereagovat na její obsáhlý komentář, a tak tady to máte, reagujte, pokud chcete. :)

Já osobně tě již řadila do Rp rodiny, takže nemůžu říct, že by mi nebylo líto, že odcházíš, je, ale chápu to, tenhle svět není všechno. Přeju ti, aby se ti v reálném životě dařilo, abys z něj nemusela unikat. To samozřejmě neznamená, že bychom tě tu neviděli rádi, kdyby ses rozhodla vrátit, nebo nás jen "otravovat". Mám tě ráda!

♦♦

INSPECTION #23

23. dubna 2017 v 21:14 | Louis |  News


Nějakou dobu jsme neměli čistku, jistě vám to moc chybí, a tak vám jednu přináším právě dnes. Chtěla jsem začít v pondělí, ale kdo ví, kolik bude času. Chci po vás, abyste do komentářů zapsali všechny postavy, které si chcete nechat [jméno postavy + rasa]. Čistka skončí příští neděli, myslím, že týden na zápis stačí.
Taky chci poděkovat těm z vás, co se účastní akce, je to bezva a nebojte, brzy napíšu další post, abyste věděli, co se bude dít dál.

♦♦

BELTANE

7. dubna 2017 v 22:08 | Louis |  News


Pojďme spolu tento měsíc oslavit Beltane! Pospěšte k jezeru, kde na vás již čekají stánky s občerstvením, alkoholickými i nealkoholickými nápoji, velká vatra, postavená na příkaz vedení města, kterou si na závěr zapálíme společně s ohňostrojem a v neposlední řadě magická atmosféra, tu vám tajně zajistí místní čarodějky. Budete se cítit uvolněně a šťastně, což si vaše věčně napjaté postavy přece nenechají ujít! Akce bude trvat do 2.5., budu ráda, když se u jezera objeví nějaké dobré hráčské duše a užijí si to. Hru budu lehce korigovat krátkými posty, nečekejte slohy. Kdyby měl někdo nějakou otázku, stačí se zeptat a já sem dopíšu odpověď. :)

♦♦