Červenec 2017

Naomi Chisaka || Kitsune

30. července 2017 v 8:00 | Louis

Grace Leah Cameron || Banshee

23. července 2017 v 19:49 | Louis

ATTENTION!

22. července 2017 v 15:13 | Louis |  News

Po nějaké době se zase ozývám, určitě jsem vám chyběla. Mám tu pár věcí, které bych s vámi chtěla pořešit, nebudu to víc okecávat a začnu.

1. Jde o akci, kterou slibuju už dlouho, moc se omlouvám, že to tak trvá. S pomocí dvou hráčů [nevím, jestli chcete být zveřejněni nebo ne] jsme přišli na alternativu - lov nebo přežití, při této hře bude také možno získat dárek. Víc toho nechci prozrazovat, chci, abyste na to přišli během hry. Takže důvod, proč o tom teď píšu, je ten, že chci vědět, jestli se zúčastníte, ale opravdu na 100% nebo aspoň na 89%, nechci odpovědi typu: uvidím, jestli bude čas a podobně. Hra bude trvat tak dlouho, jak bude potřeba, takže po vás nebudu chtít posty co hodinu nebo každý den, ovšem zase by bylo hloupé čekat týden. Pořádně si to tedy rozmyslete. Hra se bude konat, pokud se přihlásí aspoň 4 hráči, HRÁČI ne postavy, každý si vybere jednu.

2. Zlatý Deucalion přišel s pár nápady, jak vylepšit profily a já s nimi plně souhlasím, takže mi prosím na e-mail pošlete tyto doplňující informace: zaměstnání vaší postavy, citaci, která vaši postavu vystihuje a národnost.
Co se týče dvou schopností u čarodějnic, Deucalione, nemůžu vyhovět, snažím se, aby si byly rasy rovny, i když by si nejspíš [kdyby existovaly] rovny nebyly nebo spíš chci, abyste měli ten pocit rovnosti, jestli to dodržujete nebo ne, to už je na vás, Mary Sue nemá nikdo rád, pokud se tak někdo ve hře chová, jen si škodí a odhání od sebe hráče.

3. A jako poslední bych chtěla uvést čistku! Prosím, zapíši se všichni, kteří chtějí zůstat [jméno + rasa]. Máte na to týden, kdo se nezapíše a vzpomene si až po čistce, počká si na obnovení měsíc.

Díky za pozornost, kdyby vám něco nebylo jasné, stačí se ozvat do komentářů nebo na mail. Dál klidně posílejte postřehy, budu za ně ráda! :)

A ještě něco! Je možné, že začnu kontrolovat profily, ve kterých když najdu něco, co jsem předtím schválila, ale teď se mi to nebude pozdávat, dám vám vědět a budu po vás chtít, abyste to přepsali.

♦♦