Srpen 2017

DANGER IN FOREST RULES

21. srpna 2017 v 11:21 | Marka - Louis |  News


AKCE ODSTARTOVALA!
Herní místnost: DANGER: KEEP OUT!

Konečně vám přináším nové zprávy k akci. Omlouváme se, že odstartování prvního kola nebylo dodrženo, ale jsme taky jenom lidé. Mám pro vás několik novinek, instrukcí apod.

Ve chvíli, kdy se v místnosti "Danger: Keep Out" objeví post od kapitána policejních složek, můžete začít hrát. Prozatím vám do toho nebudeme moc zasahovat, ale i přesto mám pár připomínek. Nezáleží na pořadí, každý napíše post tehdy, kdy bude mít čas, poté počkáte na další instrukce osudu. Přednost mají v tomto případě dobrovolníci, ovšem pokud vetřelci, pátrači, nebo jak nazvat druhou skupinu, vědí, že nebudou mít dlouho čas, klidně napište post mezi prvními - jde především o logickou návaznost, protože kapitán bude promlouvat k dobrovolníkům. Avšak když se to promíchá, nevadí to. Váš úvodní post by se měl týkat toho, jak jste se připravili na první den/noc, jak jste dorazili na místo - blízko okraje lesu. U dobrovolníků klidně nějakou reakci.
Zatím vám necháme svobodu v tom, s kým přijdete. Apeluji pouze na to, abyste nebyli promíchaní, protože by bylo divné, kdyby dobrovolník přišel s vetřelcem.
Kontrolujte vaše emaily, facebooky a tak, protože během hry vám budou chodit některé drobné instrukce ["osud"]. Je na vás, jak na tyto zkušenosti zareagujete. Tímto budeme hru směřovat tam, kam potřebujeme, abyste odhalili některé záhady a vyřešili, co se vlastně skrývá za starostovým prohlášením.
Nebojte se, nic se s vaší postavou nestane - umřít nemůžete. Všechno na konci hry bude tak jako na začátku, akorát ve svých hrách, vztazích apod můžete tuto akci využít [láska, přátelství, nenávist], ale to vám určitě došlo. Na konci jednoho z vás, možná dva [podle toho, jak se dohodneme] obdaříme nějakou zvláštní věcí, kterou budete moct využívat v životě postavy mimo akci, ale dejte pozor, abyste o tu věc v dalších budoucích akcích nepřišli [ďábelský smích…].
Máte týden na to, abyste napsali post, kdo to nedodrží, ze hry vypadává.
Krom toho, vás ještě prosíme o to, abyste svoje posty psali kratší než obvykle [taky občas píšu post na celou stránku, ale tady se smíříme klidně se dvěma odstavci]. Smířím se i s jedním [Louis :D].
Ve hře nesmíte omezovat ostatní hráče [za malé detaily se na vás nikdo zlobit nebude; vlastně pokud se nebude zlobit ten dotyčný - za předpověď jeho činů - tak to ani my nebudeme nejspíše řešit]. Stížností chceme pokud možno co nejméně, hlavně si užijte hru a nebuďte na nás zlí, snažíme se!
Nemusíte odcházet z rozehraných her, můžete začít nové hry mimo akci, ale jen pokud jste si jistí, že to budete zvládat.
Je možné, že ještě nějaké pravidla dodáme, když si vzpomeneme, ale nebojte se, nebudeme je měnit, jak se nám zlíbí.
Jestli máte nějaké dotazy nebo dodatky, dejte nám vědět.

♦♦

ACTION: DANGER IN FOREST

15. srpna 2017 v 16:08 | Deucalion - Marka - Louis |  News

Hrací místnost: DANGER: KEEP OUT!

"Obyvatelé Shadow Hills," začal starosta s noblesou svou řeč. V jeho tváři bylo patrné značné napětí, které houstlo i ve vzduchu. Od stěn radnice se odrážely zvuky přešlapujících a nervózních lidí. Kdesi na konci haly někdo zakašlal, občas proletěl celou místností blesk z fotoaparátu. Konečně se měli všichni dozvědět, co jim starosta chce sdělit.
"Jak jistě všichni víte, dnes jsem svolal tisk i občany našeho města, abych mohl pronést prohlášení, na které všichni tolik čekáte. V posledních pár týdnech se zvedla vlna stížností na nevyřešené zmizení lidí v oblasti shadowhillských lesů…," odmlčel se. Nastalo ticho. Všichni mají upřené zraky na jednu jedinou osobu vpředu. Všichni na starostu zírají, i když je v místnosti několik desítek lidí - od policistů po širokou veřejnost. Ženský pláč a vzlyky zaniknou pod vlnou šepotu. "Nemějte obavy. Řada našich policistů již řeší tento problém. Nechci, aby vypukla panika. V našich lesích se vyskytuje jed. Pravděpodobně se dostal do velké rozlohy. Příčinu policie vyšetřuje, ale pro mou osobu to znamená jednu velkou nepříjemnost; musím vyhlásit zákaz chození do severovýchodní části lesů. Nikdo z vás - opakuji nikdo - se nesmí dostat do styku s látkou, která se nachází v půdě. Naši special…," jeho hlas přeruší jiný.