ACTION: DANGER IN FOREST

15. srpna 2017 v 16:08 | Deucalion - Marka - Louis |  News

Hrací místnost: DANGER: KEEP OUT!

"Obyvatelé Shadow Hills," začal starosta s noblesou svou řeč. V jeho tváři bylo patrné značné napětí, které houstlo i ve vzduchu. Od stěn radnice se odrážely zvuky přešlapujících a nervózních lidí. Kdesi na konci haly někdo zakašlal, občas proletěl celou místností blesk z fotoaparátu. Konečně se měli všichni dozvědět, co jim starosta chce sdělit.
"Jak jistě všichni víte, dnes jsem svolal tisk i občany našeho města, abych mohl pronést prohlášení, na které všichni tolik čekáte. V posledních pár týdnech se zvedla vlna stížností na nevyřešené zmizení lidí v oblasti shadowhillských lesů…," odmlčel se. Nastalo ticho. Všichni mají upřené zraky na jednu jedinou osobu vpředu. Všichni na starostu zírají, i když je v místnosti několik desítek lidí - od policistů po širokou veřejnost. Ženský pláč a vzlyky zaniknou pod vlnou šepotu. "Nemějte obavy. Řada našich policistů již řeší tento problém. Nechci, aby vypukla panika. V našich lesích se vyskytuje jed. Pravděpodobně se dostal do velké rozlohy. Příčinu policie vyšetřuje, ale pro mou osobu to znamená jednu velkou nepříjemnost; musím vyhlásit zákaz chození do severovýchodní části lesů. Nikdo z vás - opakuji nikdo - se nesmí dostat do styku s látkou, která se nachází v půdě. Naši special…," jeho hlas přeruší jiný.

V přední řadě se zvedne žena. Vysoká, upravená. V ruce třímá diktafón a ohání se s ním jako s kouzelným mečem. "Ale pane starosto, jak můžete tvrdit, že váš jed souvisí se zmizením sedmi lidí?" zaútočí.
Starosta polkne. "Slečno Lewisová," řekne tvrdě. "Je krajně nepříjemné, že mě přerušujete. Jed napadá lidský organismus. Ti lidé, co se ztratili, byli pravděpodobně jedu vystaveni moc dlouho a mohou mít zdravotní potíže, díky kterým se nemuseli vrátit zpět domu živí a zdraví. Policisté pátrají ve vytyčené oblasti zmizení po těchto lidech a všichni doufají, že je najdou včas."
Ona se jen tvrdošíjně usměje: "Vaše výmluvy jsou chabé. Nikdo v téhle místnosti téhle lži neuvěří. Co ty kosti nalezené v lese?" Chvíli se sladce usmívá, ale pak si ladně jako kočka sedne na své místo. Starosta se nenechá vykolejit a pokračuje.
"Nesouvisí s tímto případem; byly moc staré. Abych se vrátil k mé původní řeči, slečno Lewisová, naši specialisté zajišťují oblast a vymýšlejí způsoby nápravy. Do odvolání se do této oblasti," za starostou se objeví na plátně velká mapa rozčleněná barevnými fleky. "nikdo nesmí dostat. Jelikož je jen omezený počet policistů, potřebujeme nějaké dobrovolníky. Ti budou na směny hlídat území, aby se do něj nikdo nedostal. Všichni - včetně dobrovolníků -, kteří budou nalezeni za touto hranicí," ukáže laserovým ukazovátkem na plátno. "budou neprodleně zatčeni za neoprávněné vniknutí a ohrožení sebe samého. Půjde jen o přestupek, ale nebude zadarmo. Přihlášky pro dobrovolníky jsou u vchodu na stolku. Na směnách a povinnostech se domluvíme individuálně. Konec tiskové schůze," zahřímá do mikrofonu a otočí se na patě.
Než všem dojde, že je konec, sesypou se na starostu novináři. Chtějí více informací. Chtějí žhavé novinky v tomto případě a on jim je téměř nedal. Nenechal promluvit ani jednoho z policistů, kteří obcházejí místnost a dohlížejí na odchod lidí s přihláškami. Starosta odmítne rozhovory se všemi až na jednu dámu. Ta si posune rozčileně brýle na nose. "Slečno Lewisová," začne starosta, ale nahněvaného zbytek rozhovoru těchto dvou zůstane za zavřenými dveřmi.Pozn.: Tak tu je konečně sesmolená akce. Jak bude probíhat a organizační věci jsou teprve v rozvoji, ale to se vymyslí. Každopádně do komentářů pište přihlášku.
  1. Dobrovolník v lese: jméno hráče + postavy - jméno a rasa (můžete sem přihlásit kolik postav chcete, ale mělo by to být vyvážené)
  2. Pátrání na vlastní pěst/postava, která se dostane do lesa nechtěným způsobem a osud ji hodí klacky pod nohy: jméno hráče + postavy - jméno a rasa (můžete sem přihlásit kolik postav chcete, ale mělo by to být vyvážené)
  3. Prosím, abyste se ve hře příliš nerozepisovali, vyhnuli se omáčkám, chceme kvalitní hru, ale nemusíme to přehánět, zbytečné informace nás budou jen zdržovat.
♦♦
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Deucalion Deucalion | 15. srpna 2017 v 16:33

Postava: Richard Ecclestone (démon)
Pôjde pátrať na vlastnú päsť.

2 Archers Archers | 15. srpna 2017 v 16:41

Postava: Bianca Cordelie Tramell (phoenix)
Půjde jako dobrovolník. Holt si ten přehnanej smysl pro čest a pomáhání ostatním musí někde vyčerpat. :D

3 Emily Emily | 15. srpna 2017 v 16:47

Emily Sanford, vlkodlak
pátrání na vlastní pěst :)

4 Canary Canary | 15. srpna 2017 v 16:48

Postava: Derek Blake (vlkodlak)
Půjde jako dobrovolník. Konečně může udělat něco užitečného pro své rodné město. :D

5 Ellie Ellie | 15. srpna 2017 v 16:54

Ellie Hathaway, vlkodlak
Půjde jako dobrovolní, není rebel! :D

6 Alexxiss Alexxiss | 15. srpna 2017 v 19:28

Elijah, Anděl Smrti
- Půjde pátrat na vlastní pěst :)

7 Mars Mars | 16. srpna 2017 v 0:02

Meredith Trust, člověk
- ona si asi nechá házet ty klacky pod nohy :D v tom už umí chodit

8 Callie Callie | 16. srpna 2017 v 1:43

Naomi Chisaka, kitsune
- Půjde jako dobrovolník. Nezapře se v ní ochota pomáhat. :D

9 Sunny Sunny | 16. srpna 2017 v 20:11

Silas Brogan, Immortals
Vzhledem k tomu, že je kriminalista, asi kinda na vlastní pěst i kvůli jiným případům :D

10 Alci Alci | 16. srpna 2017 v 20:17

Shannon O´Donnell, člověk
Na vlastní pěst, protože bude dohlížet na Silase :D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama