DANGER IN FOREST RULES

21. srpna 2017 v 11:21 | Marka - Louis |  News


AKCE ODSTARTOVALA!
Herní místnost: DANGER: KEEP OUT!

Konečně vám přináším nové zprávy k akci. Omlouváme se, že odstartování prvního kola nebylo dodrženo, ale jsme taky jenom lidé. Mám pro vás několik novinek, instrukcí apod.

Ve chvíli, kdy se v místnosti "Danger: Keep Out" objeví post od kapitána policejních složek, můžete začít hrát. Prozatím vám do toho nebudeme moc zasahovat, ale i přesto mám pár připomínek. Nezáleží na pořadí, každý napíše post tehdy, kdy bude mít čas, poté počkáte na další instrukce osudu. Přednost mají v tomto případě dobrovolníci, ovšem pokud vetřelci, pátrači, nebo jak nazvat druhou skupinu, vědí, že nebudou mít dlouho čas, klidně napište post mezi prvními - jde především o logickou návaznost, protože kapitán bude promlouvat k dobrovolníkům. Avšak když se to promíchá, nevadí to. Váš úvodní post by se měl týkat toho, jak jste se připravili na první den/noc, jak jste dorazili na místo - blízko okraje lesu. U dobrovolníků klidně nějakou reakci.
Zatím vám necháme svobodu v tom, s kým přijdete. Apeluji pouze na to, abyste nebyli promíchaní, protože by bylo divné, kdyby dobrovolník přišel s vetřelcem.
Kontrolujte vaše emaily, facebooky a tak, protože během hry vám budou chodit některé drobné instrukce ["osud"]. Je na vás, jak na tyto zkušenosti zareagujete. Tímto budeme hru směřovat tam, kam potřebujeme, abyste odhalili některé záhady a vyřešili, co se vlastně skrývá za starostovým prohlášením.
Nebojte se, nic se s vaší postavou nestane - umřít nemůžete. Všechno na konci hry bude tak jako na začátku, akorát ve svých hrách, vztazích apod můžete tuto akci využít [láska, přátelství, nenávist], ale to vám určitě došlo. Na konci jednoho z vás, možná dva [podle toho, jak se dohodneme] obdaříme nějakou zvláštní věcí, kterou budete moct využívat v životě postavy mimo akci, ale dejte pozor, abyste o tu věc v dalších budoucích akcích nepřišli [ďábelský smích…].
Máte týden na to, abyste napsali post, kdo to nedodrží, ze hry vypadává.
Krom toho, vás ještě prosíme o to, abyste svoje posty psali kratší než obvykle [taky občas píšu post na celou stránku, ale tady se smíříme klidně se dvěma odstavci]. Smířím se i s jedním [Louis :D].
Ve hře nesmíte omezovat ostatní hráče [za malé detaily se na vás nikdo zlobit nebude; vlastně pokud se nebude zlobit ten dotyčný - za předpověď jeho činů - tak to ani my nebudeme nejspíše řešit]. Stížností chceme pokud možno co nejméně, hlavně si užijte hru a nebuďte na nás zlí, snažíme se!
Nemusíte odcházet z rozehraných her, můžete začít nové hry mimo akci, ale jen pokud jste si jistí, že to budete zvládat.
Je možné, že ještě nějaké pravidla dodáme, když si vzpomeneme, ale nebojte se, nebudeme je měnit, jak se nám zlíbí.
Jestli máte nějaké dotazy nebo dodatky, dejte nám vědět.

♦♦
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Saffira Saffira | 22. srpna 2017 v 14:40 | Reagovat

Nemůžu se ještě přidat?

2 Louis Louis | 22. srpna 2017 v 15:18 | Reagovat

[1]: Je mi líto, už se přihlásilo dost hráčů, ale dáme vědět, pokud někdo vypadne při prvním kole kvůli neaktivitě. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama