POTIONS

5. března 2018 v 9:06 | Louis

Mám tu pro vás seznam lektvarů, které budete moct získávat během akcí. Ve hře je můžete použít vždy jen jednou a jen pokud je máte v inventářích, které zavedu ve vašich profilech. Jakmile lektvar spotřebujete, dáte mi vědět a já ho z vašeho profilu smažu [snad v tom budete féroví]. Kdyby bylo něco nejasné, anebo jste měli nápady a připomínky, dejte mi vědět, ráda si nechám poradit. Jestliže se ukáže, že jsou tyhle výmysly zbytečné, zase se zruší. :)

DOUŠEK SMRTI
- smrtelný pro lidi, nadpřirozené bytosti pouze oslabuje.
- účinkuje, dokud se nevyplaví z těla.
- obsahuje Verbenu officinalis, Aconitum lycoctonum, svěcenou vodu a podobně.
- smíchávat nejlépe s alkoholem, kde se ztratí jeho nahořklá chuť.
- možno použít, pokud hráč souhlasí se smrtí své postavy, v případě nadpřirozených bytostí ho můžete použít kdykoliv.

SÉRUM PRAVDY
- ten, kdo ho vypije, odpoví vždy pravdivě na všechny otázky.
- doba trvání je 24 hodin.
- obsahuje Achaemenis [podle všeho způsobuje vidiny, které jsou pro vás tak zničující, že se raději rozhodnete mluvit pravdu, v našem případě to tak není, to by bylo moc komplikované, jen to píšu, kdyby si někdo tu rostlinu vyhledal, abyste si nemysleli, že jsem pitomá. Zůstaneme u jednoduché formy - vypijete to a rázem jste pravdomluvní].


LEKTVAR TOUHY
- vzbuzuje ve vás chtíč.
- doba trvání je 24 hodin.
- obsahuje Mandragoru officinarum, můžete přidat také svůj vlas [nebojte se, rozpustí se, žádné nechutnosti], pokud chcete, aby daná osoba toužila právě po vás, jestliže ho tam nepřidáte, očarovaný projeví svou vášeň k milované osobě, anebo k někomu pro koho má slabost.

LEKTVAR ZAPOMNĚNÍ
- po tomto lekrvaru zmizí všechny vzpomínky [to neznamená, že se vás stanou negramotní jedinci], tak si vaše postava získá čistý štít, můžete si přetvořit charakter s tím, že mi pošlete upravený životopis.
- působí trvale.
- obsahuje vodu z řeky, Viscum a Valerianu officinalis.

LEKTVAR UZDRAVENÍ
- výlečí jakoukoliv nemoc, nebo zranění.
- působí trvale, ale třeba v případě nemoci si umím představit i to, že postupně vyprchává a vy si tak musíte obstarat další, to je na vás [přivítám názor].
- obsahuje Archangelicu officinalis, Arganii spinosu a Vincu minor.


VŠECHNO SE SNAŽÍM VYMYSLET SAMA [pokud se nepočítá inspirace z filmů a seriálů], MŮŽE SE VŠAK STÁT, ŽE BUDU MÍT STEJNÝ NÁPAD JAKO JINÍ ADMINI NA JINÉM RPG, ZA TO SE OMLOUVÁM, ALE PŘÍSAHÁM, ŽE NIC NEKOPÍRUJU, POKUD BY MĚL NĚKDO PROBLÉM, STAČÍ MI NAPSAT A JÁ DANÝ NÁPAD STÁHNU. DÍKY ZA POCHOPENÍ. :)

♦♦
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama