Lyn Laveau || Witch

17. června 2018 v 18:16 | Louis


PŘIROZENÉ SCHOPNOSTI:

znalost bylinek, odolnost vůči nátlaku.


SCHOPNOSTI NAVÍC:

Uzdravování, Agrokineze


VZHLED POSTAVY:

Jak Lyn ráda říká, příroda jí opravdu nadělila poměrně dost. Její oči jsou modré, ovšem mají různé odlesky. Často obzvláště při používání jejích schopností pokud zajde lehce na temnou stranu se barví do šeda. Na jejím roztomilém obličeji nechybí ani pihy které jsou poměrně výrazné ale roztomilé. Zrzavá hříva je čistě přírodní, poměrně hustá a zdravá díky jejím předkům. Celkově se u ní dá mluvit o přírodní zrzce, ale vtípky o rezavé střeše absolutně nesnáší a je na ně alergická. Věčně sebou nosí lízátko, kterých má vždy pár v kapsách. Vlasy mívá svázanévětšinou v culíku ale to čistě z praktických důvodů. Na jejím těle se sem tam najdou nenápadné runy či znaky jako ochrana. Na její tváři se často objevuje ironický škleb či výraz. Většinou se obléká do tmavých barev, v něčem křiklavémči růžovém jí rozhodně nepotkáte. Preferuje černou, hnědou, tmavě modrou. Ovšem sem tam si na sebe vezme i nějakousvětlejší. Vždy se na její ruce nachází nějaké náramky s runami a na krku jemná stužka, choker vždy s jiným symbolem. Náušnice nejsou nikdy velké či výrazné, to naopak zvolí jen něco nenápadného, třeba nějakou perličku či kamínek. Každý detail u ní má nějaký význam, má své jasně dané rituály které neporušuje.


POVAHA POSTAVY:

Hodně temperamentní osoba, která se nenechá jen tak někým zkrotit či podrobit. Nikdy si nenechala kecat do toho co dělá. Často se dokáže neskutečně zatvrdit, pokud jde o něco co opravdu chce a po čem touží. Jde si tvrdohlavě za tím a nedělá žádné kompromisy. Když k ní ovšem přijde někdo žádat o pomoc, nebo jí se pomoct. Vše má ale svou cenu, to ví už opravdu hodně dlouho. Jde o světlou čarodějku která využívá magii jak jen to jde, sem tam zabrousí na kraj černé, ale opravdu jen na okraj pokud je třeba se bránit a bílá magie na to nestačí. Věnuje se svému obchodu který je v přízemí jejího domu. Především se s veškerou láskou věnuje své zahradě, ve které pěstuje různé květiny ale i bylinky. Nechybí tam ovšem ani živá stvoření o které by mohla pečovat, ovšem jsou to pouze zvířata. Najde se tam několik ptáčků, hadů a dalších podobných stvoření. Čas od času pomáhá i ostatním dvounohým stvořením nehledě na to jaká je to bytost. Mezi mnohými bytostmi se ví že umí léčit, předávají si to mezi sebou a tak se na jejím prahu sem tam ukáže někdo kdo využije její služby. K smrti miluje kočky, které má čtyři. Jedna je čistě bílá, druhá černá, třetí mourovatá a ta čtvrtá tříbarevná. Každému svému zvířeti dala jméno, což je až obdivohodné jelikož má zvířat skutečně nespočet. Nikdy se ale nevyplatí jí naštvat, jelikož dokáže využít své druhé schopnosti s kterou dokáže při extrémním stresu či nebezpečí ublížit, ovšem to nikdy neudělá radost jejímu sebevědomí ale i psychickému a fyzickému zdraví.


HISTORIE:

Život této mladé dámy začíná v New Orleans před 28 lety. Narodila se za velké bouře, což dle tradic její rodiny nese znamení. Znamení, že je schopna konat velké věci. Její příjmení ovšem nese poměrně hodně tlaku. Je skutečně z linie oné slavné Marie. Jejich magie má kořeny především ve VooDoo. Jako každá dobrá čarodějka zdědila knihu ve které jsou popsány nejrůznější rituály, postupy při nich ale také způsob života předků. Každá čarodějka má v knize svou stránku, kterou si ovšem nepíše sama, ale kterou jí píší její potomci či případně manžel či nejbližší osoba. Lyn už od mala toužila vypadnout z New Orleans. Předci jí ve snu ukázali právě místo zvané Shadowhill. Moc neváhala a po delším zařizování se na ono místo přestěhovala. V její linii se opravdu dává hodně zřetel na předky, sny a podobné věci, ale i na svátky které se v New Orleans drží. Ty jí v SH opravdu chybí, ovšem vynahrazuje si je tím, že v tyto dny pořádá oslavy. Předchází tak tomu že občas se cítí opuštěná, jelikož jí po většinu času obklopují pouze zvířata. Z její linie je poslední žijící potomek, tudíž i to na ní kladlo neskutečně velkou váhu. Proto uvítala že se mohla ztratit mezi bytostmi které obývají SH. Najde se tam ale několik osob které jí mají rádi a poměrně často jí navštěvují už jen díky tomu, že jim dokáže pomoct s různými neduhy či ochranou jejich domova. Nikdy se ale nevychloubá. Má ráda svůj určitý klid, pokud to není nutné do žádných větších záležitostí ve městě se nepouští. Kdyby taková situace měla nastat, muselo by to pro ni něco znamenat či v té události být zapletený někdo ke komu si časem vytvořila vztah. Její sexualita je poměrně pochybná, sama si jí není jistá protože si nikdy nevybrala jestli má radši muže či ženy. Často jí najdete procházet po městě a pomáhat nejen zvířatům ale i ostatním bytostem pokud v nich uvidí to cosi, které ji přínutí se zajímat. Po nějaké době žití v SH si jedné noci při procházce z parku všimla malého chlapce, ponechaného v krabici v uličce. Byl opravdu maličký, novorozeně které někdo odhodil. Brala to jako novou příležitost k tomu jak nebýt sama. Nehleděla na to že by mohla přijít do řečí a chlapce se ujala. Sice to přineslo do jejího života chaos, ale i tak byla nakonec ráda že se o onoho chlapce postarala. Adoptovala ho i oficiálně. Jeho jméno je Aiden. Nijak se s tím netají, chlapce ale nikdy nikdo nehledal, jednoduše je nechtěný. Přinesl do jejího života alespoň trochu radosti.


GALERIE:


♦♦
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama