Marco Marini || Nephilim

19. června 2018 v 21:02 | Louis


PŘIROZENÉ SCHOPNOSTI:

léčení, regenerace, telepatie, intuice


SCHOPNOSTI NAVÍC:

Čtení myšlenek, Empatie, Thermokineze


VZHLED POSTAVY:

Marco je vysoký 188 centimetrů. Díky svému povolání je tak trochu posedlý tím, udržovat své tělo v co nejlepším stavu. Pravidelným cvičením, sportováním a pokud možno zdravou životosprávou má pěkně vypracovanou postavu. Ani málo, ani moc, tak akorát. Nezapře v sobě geny ukazující, že má kořeny někde na jihu. Jeho pokožka má o něco tmavší odstín. Hlavu zdobí husté tmavě hnědé vlasy, které se po té, co trochu odrostou začnou okamžitě vlnit a kudrnatit. Oči jsou oříškově hnědé. Tvář má protáhlou a má dojem, že ho za bradu tahali stejně jako za nos, který se mu rovněž zdá poněkud delší. Rty jsou trochu nesouměrné, spodní je širší a plnější, než horní, který je poněkud úzký. Někdy si nechá narůst plnovous, někdy jen krátké strniště a jindy nosí tvář vyholenou dohladka. Nemá v tom žádný systém. Jeho tělo nezdobí žádné tetování ani piercingy. Na šperky jej rovněž neužije. Jediným jeho doplňkem je zlatý řetízek s přívěškem ve tvaru křížku.
Nejčastěji jej lze vidět v modrém operačním úboru, crosech a bílém plášti. Hlavně se tak pohybuje po nemocnici a někdy tak chodí oblečený i do práce. Zbytečným převlékáním šetří svůj čas.
Co se týká stylu oblékání, má rád pohodlné, sportovní věci, stejně tak, když má chuť se dovede hodit do gala. Jeho šatník obsahuje slušný počtem košil, obleků, kravat. Téměř vždy na sebe dbá, takže součástí jeho osoby je vždy také příjemná pánská vůně. Doplňuje jeho šarm a charisma, které z tohohle pohledného muže vyzařují.


POVAHA POSTAVY:

Tmavší typ a vysoká postava z něj dělají na první pohled trochu nebezpečného, nevyzpytatelného týpka, kterému je lépe se vyhnout a nic si s ním nezačínat. V některých chvílích či situacích z toho Marco těží a spoléhá na to. Hlavně, když nemá zrovna náladu a chce mít svůj klid. Téměř 90% procent času tráví v nemocnici. Během toho je plně oddán své práci a pacientům. Pro záchranu života je ochotný udělat všechno. Naslouchá jim, vciťuje se do jejich situace. Dovede být trpělivý, klidný, vlídný, pozorný. Častokrát slýchává ten pojem, že má zlaté ruce, ale je také velmi inteligentní, důvtipný a plný zápalu pro věc.
Mezi kolegy a spolupracovníky už, ale tak vstřícný a otevřený nebývá. On je přeci Pan Doktor. Ví, moc dobře jaký je jeho potenciál, a že je dobrý, což se promítá do jeho chování. Nos se mu díky tomu zvedl dosti vzhůru, dovede být povýšený, arogantní a namyšlený v domnění, že je někdo extra. Někdy je opravdu nesnesitelný. Odměřený, nevrlý a studený jako ten psí čumák.
Bývá velmi náladový. Dovede během krátkého okamžiku úplně obrátit. Z klidu najednou vyletí, z pohodového rozpoložení je rázem podrážděný a nepříjemný . Také je to palice dubová, která jen tak neustoupí od toho, co si umane. Je velice cílevědomý a když něco chce, tak se toho snaží dosáhnout ze všech sil. Dovede k tomu uzpůsobit své chování, dle potřeby. Zvládne pak být milý a příjemný nebo naopak, si drží odstup.
Přes všechna jeho negativa je to muž svého slova. Pokud někomu dá své slovo, je to pro něj závaznější, než všechny smlouvy. Nemá rád lež a přetvářku a tak se tomu snaží, co nejvíce vyhýbat. Je někdy až přehnaně upřímný a pravdomluvný. Nedovede lhát. Pokaždé má dojem, že je strašně průhledný a že má na čele přímo napsáno - lže. Ať jsou jeho úmysly jakékoliv, v převážné většině nakonec podlehne sám sobě a kápne božskou.
Nemá rád násilí a má za to, že by nedokázal ublížit mouše, ale ještě nikdy nebyl zahnaný do kouta a k něčemu takovému nucený. Ještě stále nepřišel na to, co je s ním špatně a neodhalil všechno to, co v něm dřímá.
Nejdůležitější je pro něj jeho rodina. Mezi svými se snaží pracovat na svých špatných stránkách povahy. Snaží se být otevřenější, více projevit své emoce, city. Daří se mu někdy více, někdy méně, ale zpravidla se k něčemu přiměje až tehdy, když už je situace opravdu vyhrocená a vážná a jak se říká, teče mu do bot. Má ovšem potíže s tím se otevřít a říct, co cítí, i když je emocí a citů plný, jen je dusí v sobě a ukrývá je, neboť něco takového projevit považuje za slabost, jako by jej něco takového mohlo naprosto znemožnit. Při světlejších okamžicích si je velice dobře vědomý, že je to pitomost a snaží sám sobě domluvit. Účinek to má ovšem střídavě oblačný. Přesto své blízké miluje a rozkrájel by se pro ně, stejně jako pro své pacienty.
Má opravdu, jen pár přátel, kterým důvěřuje a věří. Zbytku světa se straní a drží si jej od těla.


HISTORIE:

Ve škole vždy patřil k těm chytrým, co hodinami procházejí bez velkých problémů. Byl cílevědomý. Velmi brzy věděl, že půjde studovat medicínu a stane se lékařem. Jeho hvězdou na nebi, která ho k tomu rozhodnutí zavedla byla smrt jeho mámy, kterou po celou dobu nesl těžce. Slíbil sám sobě, že udělá vše proto, aby od takového osudu uchránil co nejvíce lidí ve svém okolí. Během studia medicíny se mu nakonec nejvíce zalíbilo na chirurgii, kde si nakonec vybral obor ortopedii. Byl chytrý a zručný a v oboru, který si vybral získal velmi záhy skvělou pověst.
Nastoupil a pracoval v jedné z Chicagských nemocnic, několik let. Jeho potenciál už od začátku vytušil tamní primář, který si Marca vyhlédl a rozhodl se, že si ho vycvičí a dotáhne jeho zručnost a dovednosti k naprosté dokonalosti. Dovedl si v Marcovi představit za pár let svého zástupce a později i nástupce. Práce to byla velice náročná a on žil jenom jí a získáváním dalších znalostí a zkušeností. Ze začátku měl sice dojem, že se ocitl v pekle nebo přinejmenším v očistci, ale byl houževnatý a trpělivý a také se odmítal vzdát nebo z něčeho, pro co se rozhodl vycouvat. Někdy byl natolik zažraný do své práce a měl v sobě tolik odhodlaní, že se mu zdálo, jako by někdy své pacienty dovedl léčit pouhým svým dotekem. Jeho silná vůle z něj tehdy vyřazovala v podobě stříbřité záře, připomínající měsíční svit. Byly to okamžiky, nikdy nepřišel na to, jakým způsobem to funguje. Měl obavy, aby to nebylo něco škodlivého a tak se nesnažil to nijak pochopit, či snad dokonce ovládnout. Spoléhal raději na své zkušenosti a znalosti, které získával praxi.
Mimo jeho práci byl, ale jeho život poněkud prázdný. Byl v kontaktu se zbytkem rodiny, ale jinak zůstával sám. Lidi si držel raději kvůli svým odlišnostem od těla.
To málo volného času, co mu zůstávalo vyplňoval sportováním, posiloval, běhal, v létě jezdil na kole, v zimě lyžoval, hodně četl, koukal na filmy, poslouchal hudbu. Vaření mu také zůstalo jako koníček. Převážně italskou kuchyni.
V Chicagu ale nebyl spokojený. Neměl klid, stále ho něco táhlo zpátky do jeho rodiště v ShadowHills. Dlouho odolával, ale když se v místní nemocnici uvolnilo místo na chirurgii, tak se rozhodl se ho přijmout a přestěhovat se zpátky.
Vydělal si dost na to, že si v ShadowHills koupil dům.
Nyní se zrovna nastěhoval a mimo jeho práci v nemocnici se snaží zjistit, co a proč ho sem táhne. Nejenom, že by chtěl zjistit, proč jeho máma při porodu zemřela, ale chce se pokusit pátrat také po svém otci.


GALERIE:
♦♦
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama