Payne Anderson || Vampire

19. června 2018 v 16:47 | Louis


PŘIROZENÉ SCHOPNOSTI:

Velká síla, Zostřené smysly, Ovládání mysli, Regenerace, Mrštnost, Jejich krev má léčivé účinky


SCHOPNOSTI NAVÍC:

Čtení myšlenek


VZHLED POSTAVY:

Už od pohledu je Payne drobná dívka. Rozhodně by do ní tedy nikdo neřekl, že je nějaká silačka. Ovšem že také předtím než prošla proměnou nebyla. Byla opravdu vychrtlá, neměla žádnou sílu, její vlasy neměly žádný lesk. Po poměrně, náročné proměně, kterou prodělala, byla nemocná, se celá změnila. Zůstal jí sice malý vzrůst, kdy měří pouhých 160 cm, ale její drobné tělo se zpevnilo, dokonce má správně žensky vytvarované křivky, dlouhé nohy, zadeček a prsa tak akorát. Její vlasy mají opět lesk, modré oči, které byly vybledlé teď mají barvu jako diamant kterým si prohlížíte čistě modrou oblohu. Na její tváři se věčně nachází úsměv, s kterým rozhodně nešetří. V jejím šatníku se dříve nacházelo spoustu tmavého gothického oblečení, ale jak se přizpůsobovala době, měnil se i její šatník a nyní dokáže hladce splynout s oblékáním v dnešní době, i když si potrpí na luxusním oblečení. Další věc, kterou má ráda jsou paruky, ty používá především když jde na lov. Předejde tak poměrně dost nežádané pozornosti. V soukromí svého bytu preferuje volné šaty, pokud je k tomu počasí.


POVAHA POSTAVY:

Šedá myška? Rozhodně ne. I ve svých sedmnácti letech se jasně odmítala podřídit jakékoliv autoritě, což byl poměrně značný problém. Nikdy nevěřila na pohádky, ani to že přijde nějaký princ. Už od malička si šla tvrdě za svým, osamostatnila se a chtěla si založit právnickou firmu. Dá se s ní vycházet opravdu dobře, nebojí se na plnou pusu říct svůj názor a někdy jí ani nedojde, že by se měla některých komentářů zdržet. Spousta osob se ráda pohybuje v jejím okolí už jen kvůli tomu, že jim upřímně řekne to, co si myslí, nehledě na to, co by mohlo následovat. Nikdy nelže, protože to nemá zapotřebí. Lži sama o sobě nesnáší. Dříve se přímo utápěla v tom, co se z ní stalo, říkala si že je to snad mnohem horší, než kdyby tehdy umřela. Pak se v ní ale cosi zlomilo, sama by neřekla kdy a jak, a jednoduše se probudila s pocitem, že je čas jít dál, zapomenout na minulost a žít přítomností. Financuje místní nemocnici, takže je i poměrně dost štědrá. V nejvyšším případě nouze odtamtud má i nějaké krevní sáčky. Nikdy nikoho neproměnila, ovšem dala si slib že, promění jen toho jenž si to opravdu bude přát nebo bude na pokraji smrti a bude toužit žít dál i přes následky které obsahuje to být upírem.


HISTORIE:

Rumunsko, před 84 roky. Přesně v ten den se jí změnil život. Byla zlomená, seděla na lavičce v parku v sanatoriu. Toužila po tom, aby cokoliv ukončilo její trápení. Co nečekala bylo to, že se na onom místě objevil jeden z doktorů, který tam byl teprve pár měsíců, ale ona ho znala. Byla už v podstatě v posledním stádiu, kdy se s její nemocí nedalo nic dělat. Muž přišel s nabídkou. Věčný život, jen za malou cenu. Viděl jak moc si přála žít, že nebyla připravená odejít. A proto již tu noc utekla ze zařízení do opuštěné budovy. Netrvalo dlouho, než se tam onen muž objevil. To co přišlo nečekala. Po proměně se vzbudila na matraci a jediné co u sebe měla byl dopis a balíček peněz do začátku. V ten den se znovu narodila. Popadla svojí šanci. Z prvu nebyla nijak nadšená z toho, že se musí krmit na lidech, dokonce se pokusila i o krmení na zvířatech, ale zvířecí krev nesnášela. A tak začala lovit zločince, fet'áky a podobnou lůzu. Nikdy ale nelovila pro své potěšení, pouze jen pokud nastala ona nutná potřeba pít krev. Sestavila si jaký si duševní kodex, kterým se řídí, a který nikdy nepřekračuje. Nezabíjet nevinné, a už vůbec ne děti či těhotné ženy. Jelikož je už poměrně staršího věku, musí měnit zhruba každých dvacet let doklady. Proto si vybrala její nynější jméno, které jí je snad nejbližší. Payne zní zároveň jako Paine, v čemž je jistá tajná symbolika. Pokud šlo o peníze, kupodivu i s obětmi se naskytly peníze, když potřebovala víc, použila nátlak. Ovšem když měla dostatek peněz, začala je investovat, vydělávat. Město Shadow Hills se pro ní zdálo jasnou volbou jak se uklidit někam, kde bude mít klid. Kde nebude její chování ani věci, co dělá nijak podezřelé.


GALERIE:♦♦
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama