Ruelle Melier Lewis || Werewolf

9. června 2018 v 11:28 | Louis
----PŘIROZENÉ SCHOPNOSTI:

Velká síla, Zostřené smysly, Regenerace, Schopnost rozeznat lež podle tlukotu srdce, Manipulace se vzpomínkami, Mohou ostatní zbavit bolesti


SCHOPNOSTI NAVÍC:

Empatie, Zbraně [Luk]


VZHLED POSTAVY:

Ruelle má štíhlou, ale přesto lehce osvalenou postavu, díky častému sportování. Na výšku měří přibližně 175 cm. Samotné ji přijde, že má docela světlou pleť, proto dovolené tráví často na místech, kde se dá opálit. Jak už jsem tu zmínila, často sportuje a díky tomu má pěknou postavu, kterou ji kde kdo zavídí. Jako většina dívek, experimentuje se svými vlasy. V jějím případě mění barvu a délku. V tuto chvíli má bílé vlasy, které ladí s jejíma modrýma očima. Nemá moc ráda účesy, maximálně si občas udělá nomální culík nebo při nějaké důležité události něco lepšího. Často s vlasy [jen v případě, že má dlouhé] bojuje při česání, které nenávidí a trvá jí většinou poměrně dlouho. Nemá moc v lásce lidi, kteří to přehánějí s make-upem, sama se sice líčí, ale spíše jen lehce, přírodně než výrazně. V oblečení není až tak vybíravá a má svůj vlastní styl, který nosí. Není skoro žádné oblečení, které by nenosila. Nejčastěji ji zahlídnete v nějakém volnějším svetru a džínách. Nebrání se ale ani šatům, které ráda nosí v létě jako ostatní. Co se týče bot, nemá ráda podpatky a radši dává přednost pohodlnějším teniskám. Nemá žádné tetování, ale jizev z bojů má o něco víc. Všechny až na jednu jsou malé a nevyrázné, ta větší se táhne od klíční kosti do prostřed hrudníku. Jizva je sice jako ostatní nevyrázná, ale za to v sobě ukrývá nejvíce bolesti. Velmi cenou věcí je pro ni náhrdelník s vlkem, který dostala od svých rodičů.
Ve vlčí podobě má křišťálově modré oči a tmavě hnědou, skoro až do černa zbarenou srst. Je štíhlá, ale přesto žádná vyžle. Výškou se rovná průměrnému ,,vlkodlakovi". Svým protivníkům, přijde většinou slabší a díky tomuto podceňování, dokáže soupeře překvapit.


POVAHA POSTAVY:

Dá se říct, že se její povaha mění podle toho v jakém je zrovna těle. Jako člověk je Ru přátelský, ale zároveň i nedůvěřivý typ člověka. Když si ale její důvěru člověk či jiný tvor získá, snadno se ji už nezbaví. Nejvíce věří svým druhům a nejméně upírům, přesto se v jejím seznamu přátel i těch pár najde. Některé přátelé bere jako svoji rodinu a nevědomky je tiše hlídá a ochraňuje. Svou výřečností a zvědavostí, kterou si skoro ani sama neuvědomuje, někdy lidi štve a otravuje. V některých věcech je zas trochu dětinská, ráda provokuje a ,,hraje" si s ostatníma. V lidské podobě se do bitek vůbec nehrne, spíše se jim vyhýbá a snaží se je radši vyřešit slovy. Za to ve vlčí podobě a jako dcera Alfy si ráda zabojuje a prosadí si svoje místo. Přesto, že ji rodiče od mala vedli k dominanci, ale i respektu k ostatním, tak v novém prostředí je dost nesvá a raději se drží v ústraní. Vždy když se ale naskytne příležitost, chytne se jí a dokáže, že není tak slabá, jak se zdá, že je průbojná a dokáže si vydobit respekt. Nemá ráda když jí někdo rozkazuje, už jen z důvodu, že se narodila jako budoucí Alfa . Je energická a proto často sportuje. Nejradši ze všeho běhá, ať už ve vlčí či lidské podobě. Do jejích koníčků by se dala zařadit lukostřelba a hudba. V lidské podobě si přijde o mnohem slabší než ve vlčí a proto ji otec učil lukostřelbu, která ji nejdříve moc nebavila, ale po čase si ji nakonec oblíbila. Přesto, že je dost společenská, někdy potřebuje i ten klid a samotu, ve své chatce a s knihou v ruce. Někdy zas vymění knihu za kytaru a zahaje si pár písniček. Na svou rasu je Ruelle docela klidná a dokáže vztek vcelku ovládat. Přesto neni dobré ji bezdůvodně štvát i ona má pohár trpělivosti a když přeteče, je dobré se vzdálit. V nejhorších připadech je schopná jít i přes mrtvoly. Nemá ráda, když ji někdo skáče do řeči nebo o ni vykládá lži. Je docela urážlivá a dá se říct, že i v některých věcech trochu chamtivá. V některých pro ni nových nebo nejistých situacích se dokáže snadno přetvařovat a docílit toho co chce. Ve vlčí podobě je zas více dominantní a uvolněnější. Přijde si celkově přirozejší.


HISTORIE:

doplníme.


GALERIE:♦♦
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama