News

DECISION #28

28. března 2018 v 9:05 | Louis


Kdo se bude chtít vrátit, může se mi ozvat za měsíc, pokud bude mít pořád zájem, dřív ne, protože jsem přísná a tak. :)

Opustili nás:
Maybe Amelie Moon
Alexandra Blake
Vance Blake
Benjamin Whittmore
Armaiti Zafrani

Opět volní:
Jace Bishop


A jak jistě víte, v anketě je většina pro hierarchii ras [11:7], tak to budu brzy [snad] řešit.

♦♦

INSPECTION #28

20. března 2018 v 17:36 | LouisNe, na čistku jsem nezapomněla, nebojte se, moji milí. No, dobře, možná jsem trochu zapomněla, protože v únoru nebyla, ale to nevadí, alespoň jste si odpočinuli. Tak a teď přejdeme k.. už to znáte, ne? Do komentářů mi napište postavy, které si chcete nechat + jejich rasu.

Další věcí je anketa, přesněji jde o to, jestli zde chcete hierarchii ras. To znamená, jestli chcete, aby byli andělé/démoni silnější, než vlkodlaci/upíři a tak podobně. Anketu najdete tady. Díky za názor! :)

♦♦

DISCORD

28. února 2018 v 10:39 | Louis

Ahoj, lidičkové..
Jak už mě blueboard, a někteří z vás, upozornili, chat se bude rušit, proto přicházím s alternativou, která mi byla nabídnuta a zatím taky, řekla bych, schválena. Tou alternativou je discord, když kliknete na zvýrazněné políčko, mělo by vás to hodit do serveru naší rpg. Nejdřív se mi to zdálo docela složité, ale myslím, že na to časem přijdeme a nejlepší na tom je, že vám to hlásí nové zprávy, domluva her by tedy měla být lepší, než na blueboardu a nemusíte nám prozrazovat své facebooky, když nebudete chtít. Mohla jsem to založit hned, ale musím se přiznat, že mě ta složitost trochu odrazovala, snad vás neodradí! :)

♦♦

LUX GRAND OPENING

18. února 2018 v 15:34 | Louis

Lucifer Morningstar vás srdečně zve na znovuotevření shadowhillského klubu, který pod jeho vedením nese název Lux. Čeká na vás skvělá hudba, tanečnice, pití a snad i něco malého k zakousnutí, ale také nový a luxusnější interiér. Nenechte si to ujít! Můžete jít, i když už máte rozehranou jinou hru. :)

DECISION #27

25. ledna 2018 v 14:16 | Louis


Kdo nás opustil:

Lailah Pemberton
Adaline Longstride
Constance Kilroe
Anita Outlander

♦♦

INSPECTION #27

18. ledna 2018 v 16:20 | Louis

Přeju vám šťastný nový rok, který trvá už 18 dní! Měli jste ho do teď šťastný? Doufám, že ano a budete mít i dál. Omlouvám se za opožděné přání. ALE! Nejsem tu jen proto, abych vám připomněla, že jsem špatný admin, jsem tu hlavně kvůli čistce. Chybělo vám to? Mně moc. Do komentářů napište jméno postav, které si chcete nechat a jejich rasu. Máte na to týden!

Taky chci Ellie připomenout, že by měla napsat do hromadné hry, pokud se ještě účastní, abychom už to mohli konečně dokončit, jestliže z hry vypadáváš, dej mi vědět na mail [a samozřejmě se bude pokračovat, pokud budou ostatní chtít]. Malá připomínka těch, kteří z akce vypadli: Richard Ecclestone, Elijah, Meredith Trust, Naomi Chisaka, Silas Brogan.

A ještě mě [a Marku] napadlo vymyslet lektvary nebo něco takového, co byste po každé akci obdrželi [vyhráli], ale to jen kdybyste v ní vydrželi až do konce. Vím, že si díky své představivosti můžete vše vymyslet sami, ale říkala jsem si, že bych vám občas mohla podstrčit nějakou cenu, kterou byste pak třeba využili ve svém ději. Dejte mi prosím vědět váš názor, abych to nevymýšlela zbytečně! Kdybyste souhlasili, vymyslela bych názvy i schopnosti daných lektvarů, předmětů a čehokoliv, co vás ještě napadne a dala bych to na web. Nejspíš by se pak podle toho trochu změnily i pravidla, ale nemyslím si, že to budou nějaká, co by vás příliš omezovala, víte, že to já nerada. :)

♦♦

DECISION #26

5. prosince 2017 v 12:37 | LouisVyhodnocení čistky:

Hercules Dione
Pandora Dione
Théseus Dione
Meredith Trust
Maybe Moon
Silas Brogan

♦♦

INSPECTION #26

27. listopadu 2017 v 21:16 | Louis


Ahoj, uběhl měsíc, věřili byste tomu? Co to znamená? Další čistka, překvapení! Prosím, aby se do komentářů zapsali všichni, kteří chtějí zůstat [jméno + rasa], kdo se nezapíše, uvidíme se za měsíc, jako vždy [pokud se budete chtít vrátit]. Zapisujte se každý sám za sebe, nepřijímám zápis za dvě osoby nebo prosby za někoho jiného, díky za pochopení. :)

♦♦

HALLOWEEN PARTY!

17. října 2017 v 19:36 | Louis


Vím, že se již jedna akce koná a táhne se, jak snopel, jelikož je málo času [to doufám všichni účastníci chápou, také vím, že to opakuju dost často, ale bohužel to tak prostě je], přesto chystám další, která bude pro mě, jako pro admina, o dost méně náročná, ale pro vás snad zábavnější a navíc se jí budou moct účastnit úplně všichni. Není povinná, přijďte, kdo chcete, nemusíte mít ukončené hry, pokud jste si jistí, že budete vše stíhat a nebudete zdržovat [jako zdržuju já]. Akce se bude konat tak dlouho, jak bude potřeba, nemusíte se bát, že to ukončím, aniž byste měli ukončeno, stejně byste mě asi neposlechli. Na plakátu je datum a čas, kdy se akce koná, ale nemusíte to dodržet, můžete hrát hned. Kdo chce, může mít samozřejmě kostým.

Brigádníci po městě vyvěsí černo-oranžové plakáty, lákající shadowhillské obyvatele do místního klubu na halloweenskou party. Neváhejte a přijďte!

DECISION #25

27. září 2017 v 19:10 | Louis


Dala jsem vám týden na to, abyste se zapsali, dneškem to končí. Je mi líto, že se našli takoví, co se nezapsali, ale chápu to, třeba se uvidíme za měsíc! :)

Nezapsali se:
Sophie Watters
Elijah
Temperance
Zacharel
Richard Ecclestone
Colin Belmont
Lexi Blake
Victor Kenwey
Fall Bloodmoon
Sarah Diana
Tristan Swale
Aurelia Bloom

Opět volní:
Eric Devine
Heidi Devine
Russell Devine

♦♦
 
 

Reklama