News

TOWN DAY

3. srpna 2018 v 11:29 | Louis


EXISTUJEME 4 ROKY [326 LET] A TO HLAVNĚ DÍKY VÁM!

Na náměstí se bude od soboty konat den města na počest založení Shadow Hills. Můžete očekávat trhy podobné těm v 17. století, jen o něco méně chaotické a čistější. Obsluhovat vás budou lidé v dobovém oblečení a i vy se můžete dostavit v kostýmu, ve kterém si připomenete a vyzkoušíte život vašich předků. V pozadí očekávejte hudbu s barokním nádechem.

Co dalšího vás čeká:

- stánky s jídlem [nečekejte hamburgery, spíš stejky a podobné] a pitím [nejčastěji to bude pivo, víno a medovina]
- stánky s cetkami na památku
- pro zasvěcené se najdou také stánky s kouzelnými předměty a lektvary
- můžete navštívit věštkyni, je na vás, jestli jí uvěříte, anebo ne. [napadlo mě, že bych vám mohla vymyslet věštbu, podle které byste se pak řídili, nebo neřídili, ale musíte mi dát vědět, jestli o ní stojíte.]
- večer se budou pouštět lampióny s přáním.

A možná mě ještě něco napadne, kdyby i vás trkl nějaký nápad, napište mi to! :)

♦♦

DECISION #30

3. srpna 2018 v 10:05 | Louis

Do čistky se nezapsali:

Padmé Ravenfeather
Jack Everett
Sharon O'Donnel
Maya Raven Rowlis
Bianca Tramell
Jake Anderson
Julian Holt
Sebastian Knox
Nathaniel Raleigh
Beatrice D'Angelo
Safronne Bartoli
Evelyn Stormwell
Veronica Mortensen
Vanessa Sinclaire
Lyria Devereau

Opět volní:
Elliot Prescott
Marilyn Prescott

♦♦

INSPECTION #30

21. července 2018 v 9:37 | Louis

Ahoj, ahoj,
dlouho tu nebyla čistka, někomu to tak nemusí připadat, ale mně ano, takže si vás teď pěkně zkontroluju. Vím, že je tu pár takových, co skončili, ale ne všichni to hlásí. Mnohem víc chci ovšem vědět, kdo tu se mnou zůstává, přestože nejde z mé strany o nejaktivnější rp. Tím vám chci taky poděkovat za trpělivost a omluvit se, že je web ještě pořád v rekonstrukci, také jsem si vědoma nesrovnalostí v rasách a věcí, které jsem slíbila a ještě neudělala. Všechno bude, ale i tak promiňte, promiňte. Pro nováčky: pokud chcete zůstat, zapište jména postav a jejich rasu. Čistka trvá týden a nad ikonkou vaší postavy je teď hvězda, jakmile se zapíšete, vyměním ji za váš nick. Jestliže se nestihnete zapsat, postavu vám obnovím za měsíc od čistky. Tuto čistku nebudu hlásit na fb, abych věděla, kdo se občas koukne na web. Díky za poschopení a tak dále.

♦♦

POTION IN DRINKING WATER

9. června 2018 v 10:53 | Louis


POZOR, POZOR!

Do pitné vody bylo přimícháno sérum pravdy, kdo s ní přijde do styku, musí odpovídat pravdivě na všechny otázky po dobu 24 hodin, tím je myšleno, že má nad vámi moc během jedné hry. Hra není dobrovolná, všechny vás chci vidět pít. Samozřejmě pochopím, pokud někdo z vás nebude mít čas, ale byla bych nerada, kdyby to byla jen výmluva. Navíc by to neměl být problém, když tu hru můžete začít, kdykoliv budete chtít. Tak.. start!

KDYBY BYLY NĚJAKÉ OTÁZKY, KLIDNĚ SE PTEJTE. :)

♦♦

DECISION #29

19. května 2018 v 19:45 | Louis

O obnovení postavy si můžete říct nejdřív za měsíc, díky za pochopení.

Vyhodnocení čistky, smazáni budou:

Arial
Ellie Hathaway
Emily Sanford
Caoimhe Rós Fleming
Gabriel Zurr
Bianca Tramell
Nathaniel Jennings
Kiro Ethane

Opět volní:

Finn Devine
Elliot Prescott

♦♦

INSPECTION #29

10. května 2018 v 16:37 | Louis

Chyběla jsem vám? Bezpochyby. Podle titulku už víte, co vás čeká, myslím, že k tomu není víc, co dodat. Kdo by chtěl zůstat, ať se prosím zapíše do komentářů - jméno postavy + rasa.

Dneska se vrhnu už i na to nové rozdělení ras, slibuju!

UPDATE:

ANDĚLÉ a DÉMONI teď mohou mít 4 schopnosti navíc, pokud za ně hrajete a chcete to navýšit, napište mi.
KITSUNE teď mohou mít 2 schopnosti navíc [myslím, že měly jen jednu], zbytek znáte.

Berte tu změnu zatím s nadhledem, ještě nad tím budu hodně přemýšlet. :D

♦♦

DECISION #28

28. března 2018 v 9:05 | Louis


Kdo se bude chtít vrátit, může se mi ozvat za měsíc, pokud bude mít pořád zájem, dřív ne, protože jsem přísná a tak. :)

Opustili nás:
Maybe Amelie Moon
Alexandra Blake
Vance Blake
Benjamin Whittmore
Armaiti Zafrani

Opět volní:
Jace Bishop


A jak jistě víte, v anketě je většina pro hierarchii ras [11:7], tak to budu brzy [snad] řešit.

♦♦

INSPECTION #28

20. března 2018 v 17:36 | LouisNe, na čistku jsem nezapomněla, nebojte se, moji milí. No, dobře, možná jsem trochu zapomněla, protože v únoru nebyla, ale to nevadí, alespoň jste si odpočinuli. Tak a teď přejdeme k.. už to znáte, ne? Do komentářů mi napište postavy, které si chcete nechat + jejich rasu.

Další věcí je anketa, přesněji jde o to, jestli zde chcete hierarchii ras. To znamená, jestli chcete, aby byli andělé/démoni silnější, než vlkodlaci/upíři a tak podobně. Anketu najdete tady. Díky za názor! :)

♦♦

DISCORD

28. února 2018 v 10:39 | Louis

Ahoj, lidičkové..
Jak už mě blueboard, a někteří z vás, upozornili, chat se bude rušit, proto přicházím s alternativou, která mi byla nabídnuta a zatím taky, řekla bych, schválena. Tou alternativou je discord, když kliknete na zvýrazněné políčko, mělo by vás to hodit do serveru naší rpg. Nejdřív se mi to zdálo docela složité, ale myslím, že na to časem přijdeme a nejlepší na tom je, že vám to hlásí nové zprávy, domluva her by tedy měla být lepší, než na blueboardu a nemusíte nám prozrazovat své facebooky, když nebudete chtít. Mohla jsem to založit hned, ale musím se přiznat, že mě ta složitost trochu odrazovala, snad vás neodradí! :)

♦♦

LUX GRAND OPENING

18. února 2018 v 15:34 | Louis

Lucifer Morningstar vás srdečně zve na znovuotevření shadowhillského klubu, který pod jeho vedením nese název Lux. Čeká na vás skvělá hudba, tanečnice, pití a snad i něco malého k zakousnutí, ale také nový a luxusnější interiér. Nenechte si to ujít! Můžete jít, i když už máte rozehranou jinou hru. :)

 
 

Reklama