News

POTION IN DRINKING WATER

9. června 2018 v 10:53 | Louis


POZOR, POZOR!

Do pitné vody bylo přimícháno sérum pravdy, kdo s ní přijde do styku, musí odpovídat pravdivě na všechny otázky po dobu 24 hodin, tím je myšleno, že má nad vámi moc během jedné hry. Hra není dobrovolná, všechny vás chci vidět pít. Samozřejmě pochopím, pokud někdo z vás nebude mít čas, ale byla bych nerada, kdyby to byla jen výmluva. Navíc by to neměl být problém, když tu hru můžete začít, kdykoliv budete chtít. Tak.. start!

KDYBY BYLY NĚJAKÉ OTÁZKY, KLIDNĚ SE PTEJTE. :)

♦♦

DECISION #29

19. května 2018 v 19:45 | Louis

O obnovení postavy si můžete říct nejdřív za měsíc, díky za pochopení.

Vyhodnocení čistky, smazáni budou:

Arial
Ellie Hathaway
Emily Sanford
Caoimhe Rós Fleming
Gabriel Zurr
Bianca Tramell
Nathaniel Jennings
Kiro Ethane

Opět volní:

Finn Devine
Elliot Prescott

♦♦

INSPECTION #29

10. května 2018 v 16:37 | Louis

Chyběla jsem vám? Bezpochyby. Podle titulku už víte, co vás čeká, myslím, že k tomu není víc, co dodat. Kdo by chtěl zůstat, ať se prosím zapíše do komentářů - jméno postavy + rasa.

Dneska se vrhnu už i na to nové rozdělení ras, slibuju!

UPDATE:

ANDĚLÉ a DÉMONI teď mohou mít 4 schopnosti navíc, pokud za ně hrajete a chcete to navýšit, napište mi.
KITSUNE teď mohou mít 2 schopnosti navíc [myslím, že měly jen jednu], zbytek znáte.

Berte tu změnu zatím s nadhledem, ještě nad tím budu hodně přemýšlet. :D

♦♦

DECISION #28

28. března 2018 v 9:05 | Louis


Kdo se bude chtít vrátit, může se mi ozvat za měsíc, pokud bude mít pořád zájem, dřív ne, protože jsem přísná a tak. :)

Opustili nás:
Maybe Amelie Moon
Alexandra Blake
Vance Blake
Benjamin Whittmore
Armaiti Zafrani

Opět volní:
Jace Bishop


A jak jistě víte, v anketě je většina pro hierarchii ras [11:7], tak to budu brzy [snad] řešit.

♦♦

INSPECTION #28

20. března 2018 v 17:36 | LouisNe, na čistku jsem nezapomněla, nebojte se, moji milí. No, dobře, možná jsem trochu zapomněla, protože v únoru nebyla, ale to nevadí, alespoň jste si odpočinuli. Tak a teď přejdeme k.. už to znáte, ne? Do komentářů mi napište postavy, které si chcete nechat + jejich rasu.

Další věcí je anketa, přesněji jde o to, jestli zde chcete hierarchii ras. To znamená, jestli chcete, aby byli andělé/démoni silnější, než vlkodlaci/upíři a tak podobně. Anketu najdete tady. Díky za názor! :)

♦♦

DISCORD

28. února 2018 v 10:39 | Louis

Ahoj, lidičkové..
Jak už mě blueboard, a někteří z vás, upozornili, chat se bude rušit, proto přicházím s alternativou, která mi byla nabídnuta a zatím taky, řekla bych, schválena. Tou alternativou je discord, když kliknete na zvýrazněné políčko, mělo by vás to hodit do serveru naší rpg. Nejdřív se mi to zdálo docela složité, ale myslím, že na to časem přijdeme a nejlepší na tom je, že vám to hlásí nové zprávy, domluva her by tedy měla být lepší, než na blueboardu a nemusíte nám prozrazovat své facebooky, když nebudete chtít. Mohla jsem to založit hned, ale musím se přiznat, že mě ta složitost trochu odrazovala, snad vás neodradí! :)

♦♦

LUX GRAND OPENING

18. února 2018 v 15:34 | Louis

Lucifer Morningstar vás srdečně zve na znovuotevření shadowhillského klubu, který pod jeho vedením nese název Lux. Čeká na vás skvělá hudba, tanečnice, pití a snad i něco malého k zakousnutí, ale také nový a luxusnější interiér. Nenechte si to ujít! Můžete jít, i když už máte rozehranou jinou hru. :)

DECISION #27

25. ledna 2018 v 14:16 | Louis


Kdo nás opustil:

Lailah Pemberton
Adaline Longstride
Constance Kilroe
Anita Outlander

♦♦

INSPECTION #27

18. ledna 2018 v 16:20 | Louis

Přeju vám šťastný nový rok, který trvá už 18 dní! Měli jste ho do teď šťastný? Doufám, že ano a budete mít i dál. Omlouvám se za opožděné přání. ALE! Nejsem tu jen proto, abych vám připomněla, že jsem špatný admin, jsem tu hlavně kvůli čistce. Chybělo vám to? Mně moc. Do komentářů napište jméno postav, které si chcete nechat a jejich rasu. Máte na to týden!

Taky chci Ellie připomenout, že by měla napsat do hromadné hry, pokud se ještě účastní, abychom už to mohli konečně dokončit, jestliže z hry vypadáváš, dej mi vědět na mail [a samozřejmě se bude pokračovat, pokud budou ostatní chtít]. Malá připomínka těch, kteří z akce vypadli: Richard Ecclestone, Elijah, Meredith Trust, Naomi Chisaka, Silas Brogan.

A ještě mě [a Marku] napadlo vymyslet lektvary nebo něco takového, co byste po každé akci obdrželi [vyhráli], ale to jen kdybyste v ní vydrželi až do konce. Vím, že si díky své představivosti můžete vše vymyslet sami, ale říkala jsem si, že bych vám občas mohla podstrčit nějakou cenu, kterou byste pak třeba využili ve svém ději. Dejte mi prosím vědět váš názor, abych to nevymýšlela zbytečně! Kdybyste souhlasili, vymyslela bych názvy i schopnosti daných lektvarů, předmětů a čehokoliv, co vás ještě napadne a dala bych to na web. Nejspíš by se pak podle toho trochu změnily i pravidla, ale nemyslím si, že to budou nějaká, co by vás příliš omezovala, víte, že to já nerada. :)

♦♦

DECISION #26

5. prosince 2017 v 12:37 | LouisVyhodnocení čistky:

Hercules Dione
Pandora Dione
Théseus Dione
Meredith Trust
Maybe Moon
Silas Brogan

♦♦
 
 

Reklama