News

LUX GRAND OPENING

Neděle v 15:34 | Louis

Lucifer Morningstar vás srdečně zve na znovuotevření shadowhillského klubu, který pod jeho vedením nese název Lux. Čeká na vás skvělá hudba, tanečnice, pití a snad i něco malého k zakousnutí, ale také nový a luxusnější interiér. Nenechte si to ujít! Můžete jít, i když už máte rozehranou jinou hru. :)


♦♦

DECISION #27

25. ledna 2018 v 14:16 | Louis


Kdo nás opustil:

Lailah Pemberton
Adaline Longstride
Constance Kilroe
Anita Outlander

♦♦

INSPECTION #27

18. ledna 2018 v 16:20 | Louis

Přeju vám šťastný nový rok, který trvá už 18 dní! Měli jste ho do teď šťastný? Doufám, že ano a budete mít i dál. Omlouvám se za opožděné přání. ALE! Nejsem tu jen proto, abych vám připomněla, že jsem špatný admin, jsem tu hlavně kvůli čistce. Chybělo vám to? Mně moc. Do komentářů napište jméno postav, které si chcete nechat a jejich rasu. Máte na to týden!

Taky chci Ellie připomenout, že by měla napsat do hromadné hry, pokud se ještě účastní, abychom už to mohli konečně dokončit, jestliže z hry vypadáváš, dej mi vědět na mail [a samozřejmě se bude pokračovat, pokud budou ostatní chtít]. Malá připomínka těch, kteří z akce vypadli: Richard Ecclestone, Elijah, Meredith Trust, Naomi Chisaka, Silas Brogan.

A ještě mě [a Marku] napadlo vymyslet lektvary nebo něco takového, co byste po každé akci obdrželi [vyhráli], ale to jen kdybyste v ní vydrželi až do konce. Vím, že si díky své představivosti můžete vše vymyslet sami, ale říkala jsem si, že bych vám občas mohla podstrčit nějakou cenu, kterou byste pak třeba využili ve svém ději. Dejte mi prosím vědět váš názor, abych to nevymýšlela zbytečně! Kdybyste souhlasili, vymyslela bych názvy i schopnosti daných lektvarů, předmětů a čehokoliv, co vás ještě napadne a dala bych to na web. Nejspíš by se pak podle toho trochu změnily i pravidla, ale nemyslím si, že to budou nějaká, co by vás příliš omezovala, víte, že to já nerada. :)

♦♦

DECISION #26

5. prosince 2017 v 12:37 | LouisVyhodnocení čistky:

Hercules Dione
Pandora Dione
Théseus Dione
Meredith Trust
Maybe Moon
Silas Brogan

♦♦

INSPECTION #26

27. listopadu 2017 v 21:16 | Louis


Ahoj, uběhl měsíc, věřili byste tomu? Co to znamená? Další čistka, překvapení! Prosím, aby se do komentářů zapsali všichni, kteří chtějí zůstat [jméno + rasa], kdo se nezapíše, uvidíme se za měsíc, jako vždy [pokud se budete chtít vrátit]. Zapisujte se každý sám za sebe, nepřijímám zápis za dvě osoby nebo prosby za někoho jiného, díky za pochopení. :)

♦♦

HALLOWEEN PARTY!

17. října 2017 v 19:36 | Louis


Vím, že se již jedna akce koná a táhne se, jak snopel, jelikož je málo času [to doufám všichni účastníci chápou, také vím, že to opakuju dost často, ale bohužel to tak prostě je], přesto chystám další, která bude pro mě, jako pro admina, o dost méně náročná, ale pro vás snad zábavnější a navíc se jí budou moct účastnit úplně všichni. Není povinná, přijďte, kdo chcete, nemusíte mít ukončené hry, pokud jste si jistí, že budete vše stíhat a nebudete zdržovat [jako zdržuju já]. Akce se bude konat tak dlouho, jak bude potřeba, nemusíte se bát, že to ukončím, aniž byste měli ukončeno, stejně byste mě asi neposlechli. Na plakátu je datum a čas, kdy se akce koná, ale nemusíte to dodržet, můžete hrát hned. Kdo chce, může mít samozřejmě kostým.

Brigádníci po městě vyvěsí černo-oranžové plakáty, lákající shadowhillské obyvatele do místního klubu na halloweenskou party. Neváhejte a přijďte!

DECISION #25

27. září 2017 v 19:10 | Louis


Dala jsem vám týden na to, abyste se zapsali, dneškem to končí. Je mi líto, že se našli takoví, co se nezapsali, ale chápu to, třeba se uvidíme za měsíc! :)

Nezapsali se:
Sophie Watters
Elijah
Temperance
Zacharel
Richard Ecclestone
Colin Belmont
Lexi Blake
Victor Kenwey
Fall Bloodmoon
Sarah Diana
Tristan Swale
Aurelia Bloom

Opět volní:
Eric Devine
Heidi Devine
Russell Devine

♦♦

INSPECTION #25

20. září 2017 v 14:38 | Louis


Dlouho jsem vás neobtěžovala čistkou, což znamená, že vás s ní budu obtěžovat teď. Už to znáte, ale stejně to zopakuju, aby z toho nebyl článek o jedné větě. Prosím, aby se zapsali všichni, kteří chtějí zůstat, do komentářů napište jméno postavy a rasu, kdo se nezapíše, postavy mu smažu, obnova bude možná za měsíc po skončení čistky, jestliže se budete chtít vrátit.

Něco málo k akci. Do neděle napište aspoň jeden post, jinak vypadáváte ze hry. Pokud vám nepřišel mail, znamená to, že měl někdo jiný napsat první a vy jste se k němu měli připojit, pokud se tak nestalo, pravděpodobně nemá ten hráč čas, můžete tedy psát i bez partnera nebo se mi ozvěte na mail a já vás přiřadím k někomu jinému. A prosím, zkontrolujte posty, je možné, že na vás někdo reaguje a vy jste ho zazdili. Díky. :)

♦♦

DANGER IN FOREST RULES

21. srpna 2017 v 11:21 | Marka - Louis


AKCE ODSTARTOVALA!
Herní místnost: DANGER: KEEP OUT!

Konečně vám přináším nové zprávy k akci. Omlouváme se, že odstartování prvního kola nebylo dodrženo, ale jsme taky jenom lidé. Mám pro vás několik novinek, instrukcí apod.

Ve chvíli, kdy se v místnosti "Danger: Keep Out" objeví post od kapitána policejních složek, můžete začít hrát. Prozatím vám do toho nebudeme moc zasahovat, ale i přesto mám pár připomínek. Nezáleží na pořadí, každý napíše post tehdy, kdy bude mít čas, poté počkáte na další instrukce osudu. Přednost mají v tomto případě dobrovolníci, ovšem pokud vetřelci, pátrači, nebo jak nazvat druhou skupinu, vědí, že nebudou mít dlouho čas, klidně napište post mezi prvními - jde především o logickou návaznost, protože kapitán bude promlouvat k dobrovolníkům. Avšak když se to promíchá, nevadí to. Váš úvodní post by se měl týkat toho, jak jste se připravili na první den/noc, jak jste dorazili na místo - blízko okraje lesu. U dobrovolníků klidně nějakou reakci.
Zatím vám necháme svobodu v tom, s kým přijdete. Apeluji pouze na to, abyste nebyli promíchaní, protože by bylo divné, kdyby dobrovolník přišel s vetřelcem.
Kontrolujte vaše emaily, facebooky a tak, protože během hry vám budou chodit některé drobné instrukce ["osud"]. Je na vás, jak na tyto zkušenosti zareagujete. Tímto budeme hru směřovat tam, kam potřebujeme, abyste odhalili některé záhady a vyřešili, co se vlastně skrývá za starostovým prohlášením.
Nebojte se, nic se s vaší postavou nestane - umřít nemůžete. Všechno na konci hry bude tak jako na začátku, akorát ve svých hrách, vztazích apod můžete tuto akci využít [láska, přátelství, nenávist], ale to vám určitě došlo. Na konci jednoho z vás, možná dva [podle toho, jak se dohodneme] obdaříme nějakou zvláštní věcí, kterou budete moct využívat v životě postavy mimo akci, ale dejte pozor, abyste o tu věc v dalších budoucích akcích nepřišli [ďábelský smích…].
Máte týden na to, abyste napsali post, kdo to nedodrží, ze hry vypadává.
Krom toho, vás ještě prosíme o to, abyste svoje posty psali kratší než obvykle [taky občas píšu post na celou stránku, ale tady se smíříme klidně se dvěma odstavci]. Smířím se i s jedním [Louis :D].
Ve hře nesmíte omezovat ostatní hráče [za malé detaily se na vás nikdo zlobit nebude; vlastně pokud se nebude zlobit ten dotyčný - za předpověď jeho činů - tak to ani my nebudeme nejspíše řešit]. Stížností chceme pokud možno co nejméně, hlavně si užijte hru a nebuďte na nás zlí, snažíme se!
Nemusíte odcházet z rozehraných her, můžete začít nové hry mimo akci, ale jen pokud jste si jistí, že to budete zvládat.
Je možné, že ještě nějaké pravidla dodáme, když si vzpomeneme, ale nebojte se, nebudeme je měnit, jak se nám zlíbí.
Jestli máte nějaké dotazy nebo dodatky, dejte nám vědět.

♦♦

ACTION: DANGER IN FOREST

15. srpna 2017 v 16:08 | Deucalion - Marka - Louis

Hrací místnost: DANGER: KEEP OUT!

"Obyvatelé Shadow Hills," začal starosta s noblesou svou řeč. V jeho tváři bylo patrné značné napětí, které houstlo i ve vzduchu. Od stěn radnice se odrážely zvuky přešlapujících a nervózních lidí. Kdesi na konci haly někdo zakašlal, občas proletěl celou místností blesk z fotoaparátu. Konečně se měli všichni dozvědět, co jim starosta chce sdělit.
"Jak jistě všichni víte, dnes jsem svolal tisk i občany našeho města, abych mohl pronést prohlášení, na které všichni tolik čekáte. V posledních pár týdnech se zvedla vlna stížností na nevyřešené zmizení lidí v oblasti shadowhillských lesů…," odmlčel se. Nastalo ticho. Všichni mají upřené zraky na jednu jedinou osobu vpředu. Všichni na starostu zírají, i když je v místnosti několik desítek lidí - od policistů po širokou veřejnost. Ženský pláč a vzlyky zaniknou pod vlnou šepotu. "Nemějte obavy. Řada našich policistů již řeší tento problém. Nechci, aby vypukla panika. V našich lesích se vyskytuje jed. Pravděpodobně se dostal do velké rozlohy. Příčinu policie vyšetřuje, ale pro mou osobu to znamená jednu velkou nepříjemnost; musím vyhlásit zákaz chození do severovýchodní části lesů. Nikdo z vás - opakuji nikdo - se nesmí dostat do styku s látkou, která se nachází v půdě. Naši special…," jeho hlas přeruší jiný.
 
 

Reklama